Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

25.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 6.2. zvoľte parametre
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
25.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™

Silikón-hydrogelové jednodenné kontaktné šošovky ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ ponúka pohodlné a príjemné nosenie aj v náročnejších podmienkach. Tieto šošovky Vás podporia počas celého dňa, či už v klimatizovanej kancelárií alebo pri športových aktivitách. Jednodenný režim nosenia je najzdravšou variantou pre Vaše oči. Vďaka každodennej výmene šošoviek totiž výrazne klesá riziko zanesenia oka nečistotami. Samozrejmosťou je vysoký komfort a jednoduchá údržba – odpadá nutnosť starostlivosti o šošovky a nákup roztokov či puzdier.

Johnson & Johnson lenses icon Technológia Hydraluxe™ je unikátnym vylepšením šošovky Dodávajúci výnimočný komfort po celý deň. Technológia integrujúcej slzy, pomáha minimalizovať príznaky suchého oka. Celodenné nosenie sa tak stáva príjemnejším.

Johnson & Johnson sun icon ACUVUE® OASYS 1-Day with HydraLuxe™ obsahujú ochranný filter 1. triedy, ktorý pomáha chrániť Vaše oči pred prenikaním škodlivého UV žiarenia k rohovke a dovnútra oka. Ostatné časti oka je potrené chrániť napríklad slnečnými okuliarmi s UV filtrom alebo ďalšími pomôckami, odporúčanými Vašim očným špecialistom.

Johnson & Johnson drop icon Design neviditeľného okraja je navrhnutý tak, aby Vaše viečka mohli hladko kĺzať po kontaktnej šošovke. Vďaka tomu si pri žmurkaní ani neuvedomíte, že máte šošovku na oku.

Acuvue Oasys 1-Day Vám tiež ponúkame v balení 90 šošoviek.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe (30 šošoviek)

Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 9.00, 8.50
DIA: 14.30
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Výhodná
alternatíva
Novinka

TopVue Blue Blocker (30 šošoviek)

Skladom
  • Blokujú modré svetlo
  • Filtrujú UV žiarenie
  • Znižujú únavu očí
Cena len: 15.79 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

100%
33 našich zákazníkov odporúča tento produkt.
(naposledy hodnotené dňa 17.01.2023)
recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Jana

Dobrý deň, pred nejakým časom som mala na skúšku dvojtýždňové Acuvue Osasys hydraclear plus = BC 8.4 / DIA 14.0 a chcela by som znovu nosiť šošovky a zakúpiť si jednoďnové rovnakej značky na príležitostné nosenie, avšak vidím, že v ponuke sú len BC 8.5 /14.30, je to nejaký problém ak by som nosila takéto ? Rada by som vedela, nakoľko takáto (malá) odchýlka môže mať vplyv pri nosení. Vopreď dakujem za odpoveď

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň Jana, ďakujeme Vám za otázku. Pri veľkostných parametroch sú povolené rozmedzné odchýlky ± 0,2 mm od hodnoty nameranej očným špecialistom. Dôležitejším parametrom je zakrivenie, ktoré udáva, ako bude šošovka kopírovať oko. Pri zakrivení je rozdiel 0,1 mm, a preto by Vám šošovky mali sadnúť. Materiál šošoviek je rovnaký, preto je veľmi pravdepodobné, že Vám šošovky budú vyhovovať. Každopádne by Vám mal šošovky re-aplikovať očný špecialista. Pokiaľ sa však rozhodnete šošovky vyskúšať na vlastnú päsť, majte prosím na pamäti, že nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je dôvodom k reklamácii. Pekný deň.