Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

31.99 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Štvrtok 8.12. zvoľte parametre
Osobný odber 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
31.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism od spoločnosti Johnson & Johnson sú vyrobené z priedušného silikón-hydrogélového materiálu, ktorý je ošetrený technológiou HydraLuxe™. Šošovky majú každodennú periódu výmeny a slúžia na korekciu astigmatizmu.

Príjemný materiál a perfektne ostré videnie

Spoločnosť Johnson & Johnson využíva pri výrobe týchto jednodenných silikón-hydrogélových tórických šošoviek hneď niekoľko špeciálnych technológií. Vďaka technológii HydraLuxe™ sú šošovky veľmi príjemné a pohodlné po celý deň. Vnútri šošovky i na jej povrchu je totiž látka, ktorá je podobná fyziologickým slzám. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism sú skvelou voľbou pre nositeľa, ktorého trápi syndróm suchého oka.

Druhá technológia Blink Stabilized® sa stará o to, aby šošovky po celú dobu nosenia zotrvali v správnej polohe. Táto technológia využíva prirodzený pohyb očného viečka a zabezpečuje perfektne ostré videnie.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism majú UV filter, ktorý výrazne podporuje ochranu očí pred UVA a UVB žiarením. Priedušný silikón-hydrogélový materiál šošoviek je jemne modro zafarbený, čo uľahčuje manipuláciu so šošovkami.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 8.50
DIA: 14.30
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

98%
194 našich zákazníkov odporúča tento produkt.
(naposledy hodnotené dňa 13.10.2022)

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Peter

Sobrý deň, Prečo sú všetky jednodňové šošovky pre astignatikov len do dioptrie +4 ? Štandardné sférické šošovky sú až do +6 alebo +8 dioptrií…

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Jednodňové tórické šošovky výrobcovia vyrábajú iba v obmedzenom rozsahu. Na ich rozhodnutie nemáme žiadny vplyv. Ak máte záujem o tórické jednodenné šošovky s vyššou plusovou hodnotou dioptrie, mohli by sme Vám z nášho sortimentu ponúknuť šošovky MyDay daily disposable toric. Dioptrický rozsah týchto šošoviek je -10,00 až +6,00. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň Vám prajeme!