Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

26.90 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 29.3. zvoľte parametre
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
26.90 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism od spoločnosti Johnson & Johnson sú vyrobené z priedušného silikón-hydrogélového materiálu, ktorý je ošetrený technológiou HydraLuxe™. Šošovky majú každodennú periódu výmeny a slúžia na korekciu astigmatizmu.

Príjemný materiál a perfektne ostré videnie

Spoločnosť Johnson & Johnson využíva pri výrobe týchto jednodenných silikón-hydrogélových tórických šošoviek hneď niekoľko špeciálnych technológií. Vďaka technológii HydraLuxe™ sú šošovky veľmi príjemné a pohodlné po celý deň. Vnútri šošovky i na jej povrchu je totiž látka, ktorá je podobná fyziologickým slzám. Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism sú skvelou voľbou pre nositeľa, ktorého trápi syndróm suchého oka.

Druhá technológia Blink Stabilized® sa stará o to, aby šošovky po celú dobu nosenia zotrvali v správnej polohe. Táto technológia využíva prirodzený pohyb očného viečka a zabezpečuje perfektne ostré videnie.

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism majú UV filter, ktorý výrazne podporuje ochranu očí pred UVA a UVB žiarením. Priedušný silikón-hydrogélový materiál šošoviek je jemne modro zafarbený, čo uľahčuje manipuláciu so šošovkami.

Vlastnosti - Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (30 šošoviek)

Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 8.50
DIA: 14.30
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

98%
218 našich zákazníkov odporúča tento produkt.
(naposledy hodnotené dňa 02.02.2023)
recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Peter

Sobrý deň, Prečo sú všetky jednodňové šošovky pre astignatikov len do dioptrie +4 ? Štandardné sférické šošovky sú až do +6 alebo +8 dioptrií…

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Jednodňové tórické šošovky výrobcovia vyrábajú iba v obmedzenom rozsahu. Na ich rozhodnutie nemáme žiadny vplyv. Ak máte záujem o tórické jednodenné šošovky s vyššou plusovou hodnotou dioptrie, mohli by sme Vám z nášho sortimentu ponúknuť šošovky MyDay daily disposable toric. Dioptrický rozsah týchto šošoviek je -10,00 až +6,00. Ak by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pekný deň Vám prajeme!