Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

25.49 €
78%
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Skladom
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

1 ks Piatok 26.4.

cleaner
blank
Pridať
7,99 €
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Výhodná
alternatíva

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Cena 20.89 € Ušetríte 4.60 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:
Cena 33.48 € Ušetríte 2.00 €
Doprava zdarma pre objednávky nad 10 €
Skvelé darčeky nad 45 €

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové tórické silikón-hydrogélové kontaktné šošovky spoločnosti Johnson and Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism nadväzujú na tradíciu Acuvue Advance for Astigmatism (pre prechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism nie je potrebná návšteva očného špecialistu).

Acuvue Oasys for Astigmatism sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík a perfektnou stabilizáciou na oku vďaka technológii Accelerated Stabilisation Design (ASD), ktorá využíva žmurkanie k udržaniu cylindrickej korekcie na správnom mieste.

Šošovky sú vyrobené z rovnakého pre kyslík vysoko priepustného a zároveň veľmi zmáčanlivého materiálu ako aj ich sférická verzia Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahom vody 38 % a sú tiež vybavené zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR, UV filtrom pohlcujúcim viac ako 95 % UV-A a 99 % UV-B. Je dôležité podotknúť, že kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a oblasti okolo oka.

Acuvue Oasys for Astigmatism sú určené pre 14denný cyklus nosenia s každodenným vynímaním z oka a následnou dezinfekciou, alebo, po dohode s vašim očným špecialistom, k trvalému noseniu po dobu až sedem dní a šesť nocí.

Vlastnosti
Výrobca: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.60
Obsah balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 129 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 38%
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: Áno
UV ochrana: Áno

Recenzie (1)

78%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%
not rated
Gabika

Šošovky tu objednávam pravidelne a som spokojná, rýchle dodanie a raz, keď som zle zvolila dioptriu mi šošovky vymenili bez problémov za iné.

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Komentár

Gabika

Šošovky tu objednávam pravidelne a som spokojná, rýchle dodanie a raz, keď som zle zvolila dioptriu mi šošovky vymenili bez problémov za iné.

Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top