Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

21.49 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 19.4. Pondelok 19.4. zvoľte parametre
Pridať k objednávke
7,49 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
21.49 €
Darček zdarma v cene až 15.99 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

Tórické silikón-hydrogélové kontaktné šošovky spoločnosti Johnson & Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism naväzujú na tradíciu Acuvue Advance for Astigmatism (na prechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism nie je potrebná návšteva očného špecialistu).

Acuvue Oasys for Astigmatism sa vyznačujú vysokou priepustnosťou kyslíka a perfektnou stabilizáciou na oku vďaka technológií Accelerated Stabilisation Design (ASD), ktorá využíva žmurkanie k udržaniu cylindrickej korekcie na správnom mieste.

Technológia HYDRACLEAR

Šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú vyrobené z rovnakého pre kyslík vysoko priepustného a zároveň veľmi zmáčaného materiálu ako ich sférická verzia Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahom vody 38 %. Taktiež sú vybavené zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR a UV filtrom pohlcujúcim viac než 95 % UV-A a 99 % UV-B žiarenia. Je nutné podotknúť, že kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a oblasti okolo oka.

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism sú určené pre štrnásťdenný cyklus nosenia s každodenným vyberaním z oka a následnou dezinfekciou, alebo k trvalému noseniu po dobu až siedmych dní a šiestich nocí (po dohode s Vašim očným špecialistom).

Dostupné taktiež v balení po 12 kusoch.

Vlastnosti
Výrobca: Johnson and Johnson
DIA: 14.50
BC: 8.60
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 129 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: Áno
UV ochrana: Áno
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Premium for Astigmatism (6 šošoviek)

Skladom
  • Účinná korekcia astigmatizmu
  • Extrémne priedušné
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena len: 20.89 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

95%
350 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?

cylinder

Martina

Dobrý deň, chcela by som začať nosiť šošovky, mám v tom však zmätok pri výbere. Správa z očného vyšetrenia je: refrakcia v cykloplégii odx +1.0Dcyl ax 60 osin + 0.25+ 0.25dcyl ax 125 Visus odx s kor. 1.0 osin s kor.1.0 Z. Refrakčná vada. Nosím denne okuliare, ale chcela by som prejsť na kontaktné šošovky, viete mi prosím pomôcť aké parametre mám zadať pri objednávky a aký produkt by ste mi odporučili ? Ďakujem pekne za odpoveď

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Podľa Vášho zápisu máte veľmi častú refrakčnú vadu – astigmatizmus. Na ľavom oku je však cylindrická hodnota príliš nízka, a preto bude nutné ju previesť na sféru. Ku korekcii budete na každom oku potrebovať iný typ šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať tórickú (astigmatickú) šošovku s hodnotou dioptrie +1,00, cylindra –0,75 a osou 150°. Pre ľavé oko by ste potom potrebovali klasickú, sférickú šošovku Acuvue Oasys s hodnotou dioptrie +0,50. Ak tieto kontaktné šošovky nemáte vyskúšané, potom by sme Vám skôr odporučili kontaktné šošovky TopVue Premium a TopVue Premium for Astigmatism, pretože pri značke TopVue funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nesadli, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.

cylinder

Zuzana

Dobrý deň. Na pravom oku mám namerané hodnoty: sférické dioptrie -2, cylinder -0,5, os 90°. Aké šošovky si mám vybrať? Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Máte pomerne častú refrakčnú vadu – astigmatizmus. Vaše cylindrické hodnoty sú však príliš nízke, preto je potrebné previesť ich na sféru. Po prepočte budete na korekciu zraku potrebovať klasické sférické kontaktné šošovky Acuvue Oasys s hodnotou dioptrie –2,25. Ak šošovky ešte nemáte vyskúšané, zvážte prosím konzultáciu s očným špecialistom, ktorý by Vám kontaktné šošovky odborne aplikoval. Vaše následné nákupy na internete sa potom nestanú nevhodnou investíciou. Alebo Vám z nášho sortimentu môžeme ponúknuť kontaktné šošovky TopVue Premium, u ktorých funguje služba Garancie vrátenia peňazí. V prípade, žeby Vám kontaktné šošovky nesadli, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Keďže v oboch prípadoch ide o 14dňové kontaktné šošovky, nezabudnite si k šošovkám zaobstarať aj roztok, s ktorým sa budete o kontaktné šošovky starať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

cylinder

Diana

Dobrý deň aj ja mám cylinder -0,5 na oboch očiach, poradíte mi ktoré šošovky si vybrať? ostatné údaje: sférické dioptrie -2,75 na ocoh očiach, os pravé oko 115°, os ľavé oko 86° ..Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Skutočne máte astigmatizmus, ale cylindrické hodnoty máte veľmi nízke, a preto je nutné ich prepočítať na sféru. Potom budete na obe oči potrebovať klasické sférické šošovky s hodnotou dioptrie –3,00. Ak máte záujem o túto značku, potom ich sférickú variantu nájdete TU. Pekný deň.

Komentár

zuzana kubalakova

dobrčy den prosim vas cchela by som si zakupt sosovky no vsak ked si cchem zadat cylinder ktory mam -0,5 nie je tam taka volba az 0,75? DAsa to njak zmenit prip viete mi poradit prip vybrat vhodny typ ktory by mi pasoval keby som vam poslala vsetky info?nosim bezne okuliare ideme na dovolenku tak by som chcela nejake vyskusat lebo nosievala som ich prd 10timi rokmi v UK no vsak dost som citila stale pocit sucheho oka ? dakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Kontaktné šošovky s cylindrom 0,50 sa nevyrábajú. Väčšinou sa takto nízky cylinder prepočíta k dioptrii. K tomu by sme potrebovali poznať všetky Vaše namerané hodnoty vrátane plusových alebo mínusových znamienok. Dioptria nie je jediný a rozhodujúci parameter pre výber kontaktných šošoviek. Napíšte nám prosím kompletný zápis nameraných parametrov a potom uvidíme, aké šošovky Vám odporučíme. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Komentár

Gabika

Šošovky tu objednávam pravidelne a som spokojná, rýchle dodanie a raz, keď som zle zvolila dioptriu mi šošovky vymenili bez problémov za iné.