Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

25.49 €
78%
Doprava je u tohto produktu zadarmo!
Skladom
attributesPrimary

Štvrtok 13.12.

cleaner
blank
Pridať
7,99 €
Doprava je u tohto produktu zadarmo!
Výhodná
alternatíva

TopVue Premium for Astigmatism sú torické kontaktné šošovky korigujúce astigmatizmus. Design šošoviek zaisťuje stabilnú polohu šošovky na oku. TopVue Premium for Astigmatism sú extrémne priedušné a zároveň majú vysoký obsah vody.

Cena 20.89 € Ušetríte 4.60 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:
Cena 33.48 € Ušetríte 2.00 €
Doprava zdarma pre objednávky nad 10 €
Skvelé darčeky nad 45 €

Kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové tórické silikón-hydrogélové kontaktné šošovky spoločnosti Johnson and Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism nadväzujú na tradíciu Acuvue Advance for Astigmatism (pre prechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism nie je potrebná návšteva očného špecialistu).

Acuvue Oasys for Astigmatism sa vyznačujú vysokou priepustnosťou pre kyslík a perfektnou stabilizáciou na oku vďaka technológii Accelerated Stabilisation Design (ASD), ktorá využíva žmurkanie k udržaniu cylindrickej korekcie na správnom mieste.

Šošovky sú vyrobené z rovnakého pre kyslík vysoko priepustného a zároveň veľmi zmáčanlivého materiálu ako aj ich sférická verzia Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahom vody 38 % a sú tiež vybavené zvlhčujúcou technológiou HYDRACLEAR, UV filtrom pohlcujúcim viac ako 95 % UV-A a 99 % UV-B. Je dôležité podotknúť, že kontaktné šošovky absorbujúce UV žiarenie nie sú plnohodnotnou náhradou za slnečné okuliare s UV filtrom, pretože nezakrývajú celé oko a oblasti okolo oka.

Acuvue Oasys for Astigmatism sú určené pre 14denný cyklus nosenia s každodenným vynímaním z oka a následnou dezinfekciou, alebo, po dohode s vašim očným špecialistom, k trvalému noseniu po dobu až sedem dní a šesť nocí.

Vlastnosti
Dioptrie: -9.00 do +6.00, cyl: -0,75 do -2.75
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Materiál šošoviek: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: áno
Množstvo vody: 38 %
Priepustnosť kyslíka: 129 Dk/t
Priemer: 14.5
UV ochrana: áno
Obsah balenia: 6 šošoviek
Výrobca: Johnson and Johnson
Zakrivenie: 8.6

Recenzie (1)

78%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%
not rated
Gabika

Šošovky tu objednávam pravidelne a som spokojná, rýchle dodanie a raz, keď som zle zvolila dioptriu mi šošovky vymenili bez problémov za iné.

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Komentár

Gabika

Šošovky tu objednávam pravidelne a som spokojná, rýchle dodanie a raz, keď som zle zvolila dioptriu mi šošovky vymenili bez problémov za iné.

Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top