Acuvue Oasys for Presbyopia (6 šošoviek)

41.99 €
100%
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Skladom
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

1 ks do jedného týždňa

cleaner
blank
Pridať
9,99 €
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Výhodná
alternatíva

TopVue Air Multifocal sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky určené na korekciu presbyopie, zaisťujú jasný pohľad na všetky vzdialenosti. Balenie obsahuje 6 šošoviek.

Cena 36.49 € Ušetríte 5.50 €
Výhodná
alternatíva
Doprava zdarma pre objednávky nad 10 €
Skvelé darčeky nad 45 €

Šošovky Acuvue Oasys for Presbyopia

Acuvue Oasys for Presbyopia sú štrnásťdňové kontaktné šošovky určené pre osoby trpiace presbyopiou. K ich výrobe je používaný silikón-hydrogélový materiál Senofilcon A, ktorý má vysokú priepustnosť kyslíku a očiam tak dodáva zdravý vzhľad. Vysoká priepustnosť kyslíku umožňuje aj predĺžené nosenie šošoviek 7 dní a 6 nocí, ktoré je potrebné konzultovať s očným špecialistom.

Pohodlie vo všetkých situáciach

Vďaka Hydraclear Plus sú šošovky veľmi jemné a vlhké. V oku sa dokonalo prispôsobia a behom nosenia ich nepocítite. To platí aj v náročných podmienkach, ktorými sú napríklad priestory vybavené klimatizáciou a dlhšie sledovanie digitálnych zariadení. S Acuvue Oasys for Presbyopia budú Vaše oči v pohodlí vždy a všade!

Ochrana očí pred UV žiarením

Šošovky Acuvue Oasys for Presbyopia ponúkajú extrémne vysoký stupeň ochrany proti UV žiareniu. Šošovky sú schopné zachytiť viac ako 90 % UVA a 99 % UVB žiarenia. Tieto čísla ich radia do kategórie číslo jedna v stupni ochrany proti UV. Aby bola ochrana oka naozaj dokonalá, odporúčame kontaktné šošovky kombinovať so slnečnými okuliarmi, ktoré sú tiež vybavené UV filtrom.

Ľahké zachádzanie

Pre veľmi ľahkú manipuláciu a viditeľnosť šošovky v roztoku sú kontaktné šošovky jemne modro zafarbené. Vďaka modrému nádychu šošovky ľahko nájdete, keď Vám napríklad šošovka skĺzne z prstu pri nasadzovaní. Videnie nie je farbou nijak ovplyvnené.
Vlastnosti
Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 8.40
DIA: 14.30
Obsah balenia: 6 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Priepustnosť O2: 147 Dk/t
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Množstvo vody: 38%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
ADD PWR: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Materiál: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: Áno
UV ochrana: Áno

Recenzie

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre

Máte nejaké otázky?
Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top