Acuvue Oasys for Presbyopia (6 šošoviek)

33.99 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 31.1. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
33.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Acuvue Oasys for Presbyopia

Acuvue Oasys for Presbyopia sú štrnásťdenné kontaktné šošovky od spoločnosti Johnson & Johnson určené pre osoby trpiace presbyopií alebo stareckou slabozrakosťou. K ich výrobe je používaný silikón-hydrogélový materiál Senofilcon A s vysokou priepustnosťou kyslíka pre vyššie pohodlie. Vysoká priepustnosť kyslíka umožňuje aj predĺžené nosenie šošoviek na 7 dní a 6 nocí, ktoré je však nutné najskôr konzultovať s očným špecialistom.

Pohodlie za každých okolností

Vďaka technológií Hydraclear Plus sú šošovky veľmi jemné a zmáčané. V oku sa dokonale prispôsobí a behom nosenia ich nepocítite. To platí aj v náročných podmienkach, priestoroch vybavených klimatizáciou a pri dlhšom sledovaní obrazovky počítača.

Ochrana očí pred UV žiarením

Šošovky Acuvue Oasys for Presbyopia ponúkajú ochranu proti UV žiareniu. Šošovky sú schopné zachytiť viac ako 90 % UVA a 99 % UVB žiarenia. Tieto čísla sa radia do kategórie číslo jedna v stupni ochrany proti UV žiareniu. Aby bola ochrana oka naozaj dokonalá, odporúčame kontaktné šošovky kombinovať so slnečnými okuliarmi rovnako vybavenými UV filtrom.

Jednoduché zaobchádzanie

Pre veľmi jednoduchú manipuláciu a zreteľnosť šošovky v roztoku sú kontaktné šošovky v roztoku sú kontaktné šošovky sfarbené jemne do modra. Vďaka modrému nádychu šošovku ľahko nájdete, ak Vám napríklad pri nasadzovaní skĺzne z prsta. Sfarbenie nemá vplyv na Vaše videnie.

Vlastnosti - Acuvue Oasys for Presbyopia (6 šošoviek)

Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 8.40
DIA: 14.30
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Priepustnosť O2: 147 Dk/t
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys for Presbyopia
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
ADD PWR: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), Mid (+1,50 - +1,75)
Materiál: Senofilcon A
Spanie so šošovkami: Áno
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Air Multifocal (6 šošoviek)

Skladom
  • Extrémne priedušné
  • Ostré videnie na všetky vzdialenosti
  • Vysoký stupeň hydratácie v priebehu celého dňa
Cena len: 30.99 €
Výhodná
alternatíva

Recenzie

95%
244 našich zákazníkov odporúča tento produkt.
(naposledy hodnotené dňa 25.10.2022)
recenzie nie sú overené

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Ludmila

Pozdravujem vas, na recepte od ocnej lekarky mam udaj -3,25 a ADD je 0,75. Viete mi z tychto udajov povedat ake sosovky potrebujem?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za ďalší komentár. Ak sú tieto dioptrické hodnoty od očnej lekárky určené pre nákup kontaktných šošoviek, potom si tieto kontaktné šošovky môžete s týmito hodnotami zakúpiť. Pokiaľ sú hodnoty z predpisu na okuliare, potrebovali by sme pre istotu kompletný zápis z očného merania, kde sú uvedené dioptrické hodnoty na diaľku aj na blízku vzdialenosť, tzn. dva údaje dioptrií , a nie hodnota dioptrie na diaľku a už vypočítaná hodnota adície. Predpis pre okuliare a pre šošovky nemusia byť rovnaký. Naviac by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii v prípade nevyhovujúceho materiálu či veľkostných parametrov. Na nesprávny výber šošoviek nie je možné uplatniť reklamáciu. Pekný deň.

Ľudmila

Dobry vecer, ak mam dioptrie -3,25 a adiciu +0,75 podla receptu očnej doktorky, môžem si objednať kontaktne šošovky v takej veľkosti? Aký dlhý čas ich môžem mať v očiach bez vyberania? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Kedže sa okuliarové hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek upravujú, potrebovali by sme kompletný okuliarový zápis (teda hodnoty na diaľku aj na blízko, vrátane všetkých znamienok). Radi Vám potom vypočítame hodnoty pre nákup šošoviek. K odpovedi na Vašu ďalšiu otázku: tieto kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Presbyopia sú určené aj k predĺženému noseniu (7 dní a 6 nocí). Radi by sme Vás upozornili, že predĺžený režim nosenia nie je však vhodný pre každého a mal by byť konzultovaný s očným špecialistom. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Attila

Ďakujem veľmi pekne.

Odpoveď info@alensa.sk

Nie je zač. Radi sme Vám pomohli. Pekný deň.

Attila

Dobry den ocna lekarka namerala hodnoty do dialky +0,75 a na citanie +2,25.Akes sosovky mam kupit ?

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Tieto kontaktné šošovky určite vyskúšať môžete. Ku korekcii zraku zvoľte hodnotu dioptrie +0,75 a hodnotu adície Mid (1,50D - 1,75D). Ak s multifokálnymi šošovkami začínate, aplikujte si ich v prvých dňoch cez víkend či doma po pracovnom dni, aby ste mali pokoj. Ide už o zložitejšiu korekciu zraku, na ktorú si mozog musí privyknúť. Aby adaptácia na nový typ šošoviek bola čo najrýchlejšia, pomáhajte si drobnými pohybmi hlavou v smere pohľadu. Drobné pootočenie hlavou pri pohľade hore, dole či do strán výrazne uľahčí návyk na nový typ korekcie. V prípade, že by korekcia zraku nebola dobrá, kontaktujte svojho očného špecialistu a požiadajte ho o odbornú aplikáciu multifokálnych šošoviek. Očný špecialista Vám môže počas vyšetrenia upraviť dioptrické hodnoty tak, aby bola korekcia zraku perfektná. Pretože ide o štrnásťdenné šošovky, nezabudnite si k šošovkám zakúpiť aj roztok napr. Acuvue RevitaLens. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.