Acuvue Oasys with Transitions (6 šošoviek)

25.99 €
92% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 22.3. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
25.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Acuvue Oasys with Transitions (6 šošoviek)

Spoločnosť Johnson & Johnson ako prvá uviedla na trh dvojtýždňové sférické silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Acuvue® Oasys with Transitions™, ktoré sa vedia prispôsobiť okolitým svetelným podmienkam.

Materiál a jeho vlastnosti

Kontaktné šošovky sú vyrobené z osvedčeného materiálu senofilconu A, z ktorého sú vyrobené aj Acuvue Oasys.
Tieto šošovky disponujú technológiou Transitions™ Light Intelligent Technology™, ktorá dokáže reagovať na okolité svetelné podmienky.
Ako to funguje? Fotochromná technológia šošovky sa automaticky aktivuje pri zmenách svetla a intenzita stmavenia závisí od jasu okolitého prostredia. Šošovka sa stmaví za menej ako 60 sekúnd a zosvetlí sa za cca 90 sekúnd.
Ďalšou prednosťou kontaktných šošoviek Acuvue Oasys with Transitions je filtrovanie modrého svetla, ktorého zdrojom sú mobilné telefóny, televízory a ďalšie druhy umelého osvetlenia. Šošovky disponujú aj filtrami UVA a UVB žiarenia.
Šošovky majú jemné manipulačné sfarbenie a indikátor rub-líc pre ľahšie zaobchádzanie. Výrobca neodporúča tieto dvojtýždňové kontaktné šošovky pre kontinuálny spôsob nosenia. Balenie obsahuje 6 ks šošoviek.

Zaujímavosť

Johnson & Johnson Vision spolupracovala s profesionálnym hráčom baseballu Bryce Harperem, ktorý kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transitions skúšal počas sezóny 2019. Vďaka kontaktným šošovkám, ktoré dokázali efektívne reagovať na svetelné podmienky na ihrisku, mal pohotovejšie reakcie. Svoje skúsenosti so šošovkami zdieľal prostredníctvom video streamov.

Vlastnosti - Acuvue Oasys with Transitions (6 šošoviek)

Výrobca: Johnson and Johnson
BC: 8.40
DIA: 14.00
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 121 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 14 dní
Množstvo vody: 38%
Názov produktu: Acuvue Oasys with Transitions
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Senofilcon A
UV ochrana: Áno
Blue Blocker: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

92%
84 našich zákazníkov odporúča tento produkt.
(naposledy hodnotené dňa 04.07.2022)
recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Lucia

dobrý deň, pocula som o šošovkách Acuvue Oasys with Transitions, že by mali byť určené aj pre ľudí, ktorí okuliare a šošovky bežne neosia, ale pracujú s PC denne a majú unavené oči. Prosím je to pravda? ak by som mala o ne záujem, a nemám vyšetrenie očí očným lekárom (keďže vidím dobre a nepotrebujem dioptrie) sú tieto šošovky pre mna vhodné pri práci s PC? ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Kontaktné šošovky Acuvue Oasys with Transitions sú sférické kontaktné šošovky a nulová (plano) dioptrická hodnota v ponuke nie je. Tým pádom to vyvracia možnosť obstarania šošoviek s nulovou dioptriou za účelom úľavy očiam pri práci na počítači. Pokiaľ Vás trápi únava očí pri dlhej práci na počítači a máte zdravé oči, boli by pre Vás vhodnejšie očné kvapky napr. Hylo Fresh. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.