Air Optix Aqua (6 šošoviek)

22.59 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 31.1. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
22.59 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Air Optix Aqua

Air Optix Aqua od Alconu sú kontaktné šošovky pre denné nosenie s mesačnou plánovanou výmenou. Materiál použitý v šošovkách Air Optix Aqua je Lotrafilcon B (67%), vďaka ktorému do šošovky preniká až päťnásobné množstvo kyslíka v porovnaní s hydrogélovými šošovkami. Oči tak zostávajú svieže a zdravé po celý deň. Povrch šošoviek je ošetrený špeciálnou plazmatickou úpravou, ktorá ich robí rezistentnými voči ukladaniu depozít.

Air Optix Aqua sú k dispozícií tiež v balení po 3 šošovkách.Pokiaľ ide o priepustnosť kyslíka týchto šošoviek, možno vás zaujíma, prečo je rozdiel medzi hodnotami tu v tabuľke parametrov a na vašej škatuľke kontaktných šošoviek Air Optix. Nejedná sa o chybu, čísla sú správne: Na našom webe uvádzame číslo vyjadrujúce priepustnosť kyslíka v závislosti od hrúbky šošovky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydelením hodnoty priepustnosti kyslíka šošovky (Dk) hodnotou hrúbky šošovky (t). Väčšina výrobcov kontaktných šošoviek uvádza práve hodnotu Dk/t, ktorú vidíte aj na našich stránkach. Na krabičke vašich šošoviek Air Optix môže byť však uvedená hodnota Dk.

Vlastnosti - Air Optix Aqua (6 šošoviek)

Výrobca: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Air Optix Aqua
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
23 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Martina

Dobry den, potrebovala by som KŠ s CYL - 0,75. Ako ich objednam. Dakujem pekne

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Ak Váš dioptrický zápis obsahuje cylindrickú hodnotu, obsahuje určite aj os. V takom prípade máte pomerne častú refrakčnú vadu – astigmatizmus. Táto vada sa koriguje tzv. tórickými kontaktnými šošovkami. V tomto prípade Air Optix for Astigmatism. Pokiaľ nám napíšete Vaše okuliarové dioptrické hodnoty, radi Vám hodnoty prekontrolujeme. Často je nutné dioptrické hodnoty pre nákup tórických kontaktných šošoviek upraviť. Majte prosím na pamäti, že by ste mali mať šošovky odborne aplikované. Reklamáciu nie je možné uplatniť na chybne zvolené šošovky alebo ich parametre. Pekný deň.
Rya

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa dáju nastaviť aj cylindre, os a zakrivenie pri týchto šošovkách?

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Áno, tieto kontaktné šošovky majú aj tórickú (astigmatickú) variantu. Sú to šošovky Air Optix for Astigmatism. Dioptrické hodnoty pre nákup kontaktných šošoviek sa musia občas upraviť. Ak by ste chceli Vaša dioptrické hodnoty skontrolovať, napíšte nám. Pekný deň.
Dana

výborne

Zuzana Tisonova

Dobry den. Dlhsi cas som si neobiednavala sosovky ako rozoznam ktora ide na ktore oko .mam rozdielne v papieroch mam pisane5/30 -1,75ds = 5/5 5/20 - 1,25dsf=5/5. Neviem ktora je prava ktora lava okuliare mam silnejsie. Dakujem za odpoved

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Vo Vašom zápisu sú dioptrie -1,75 pre jedno oko a pre druhé -1,25. S najväčšou pravdepodobnosťou bude dioptrie -1,75 pre pravé oko a pre ľavé -1,25, pretože lekári väčšinou zapisujú pravé oko ako prvé. Pravé oko je najčastejšie označované ako OP, PO, VOD, OD. Ľavé oko potom OL, LO, VOS, OS. Ak pre Vás budeme môcť urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ prajeme pekný deň.

Daniel

Šošovky dobré, doručenie rýchle - žiadny problém.

Andrej

So šošovkami som spokojný, nevysušujú ani nijak inak nedráždia oko.