Air Optix Aqua Multifocal (3 šošovky)

22.08 €
92% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 6.2. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.79 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
22.08 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Air Optix Aqua Multifocal

Alcon ukončil výrobu Air Optix Aqua Multifocal a predstavil novú verziu Air Optix plus HydraGlyde Multifocal. V prípade nedostupnosti starej verzie expedujeme novú verziu za rovnakú cenu. Alcon odporúča prechod na novú verziu bez konzultácie s očným špecialistom.

Kontaktné šošovky AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL od spoločnosti Alcon umožňujú ostré a pohodlné videnie na všetky vzdialensoti a umožňujú pohodlné a zdravé nosenie šošoviek presbyopickým pacientom. Jedná sa o mesačné kontaktné šošovky s denným režimom nosenia. Nová technológia Precision Transition Design zaisťuje ostré videnie na všetky vzdialenosti.

Komfort nosenia

Začlenený zvlhčujúci systém AQUA lubrikuje kontaktnú šošovku, uchováva zvlhčenie po celý deň a podporuje pohodlie po celú dobu nosenia kontaktných šošoviek. Šošovky majú tiež až 5x vyššiu priepustnosť pre kyslík než hydrogélové kontaktné šošovky a v porovnaní s inými silikón-hydrogélovými multifokálnymi šošovkami a hydrogélovými šošovkami poskytujú šošovky AIR OPTIX™ AQUA MULTIFOCAL najvyššiu dostupnú priepustnosť pre kyslík.

Dostupné tiež v balení po 6 kusoch.Pokiaľ ide o priepustnosť kyslíka týchto šošoviek, možno vás zaujíma, prečo je rozdiel medzi hodnotami tu v tabuľke parametrov a na vašej škatuľke kontaktných šošoviek Air Optix. Nejedná sa o chybu, čísla sú správne: Na našom webe uvádzame číslo vyjadrujúce priepustnosť kyslíka v závislosti od hrúbky šošovky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydelením hodnoty priepustnosti kyslíka šošovky (Dk) hodnotou hrúbky šošovky (t). Väčšina výrobcov kontaktných šošoviek uvádza práve hodnotu Dk/t, ktorú vidíte aj na našich stránkach. Na krabičke vašich šošoviek Air Optix môže byť však uvedená hodnota Dk.

Vlastnosti - Air Optix Aqua Multifocal (3 šošovky)

Výrobca: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 3 šošovky
ADD PWR: +1.00, +2.00, +2.50
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Air Optix Aqua Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

92%
155 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
svetlana cziganyova

Pekny den prajem. Poradte my prosim s akou dioptriou mam objednat kontaktne sosovky ked mam na prave oko sfericke dioptrie do dialky: +1,5, do blizka: +3,5. Lave oko do dialky s.d.+1,0 ,cylinder: d.:+0,5 os: 38 Lave oko do blizka sd:+3,0 ,cylinder: d. :+0,5 ,os.:38 . Ktory typ odporucate? Velmi pekne dakujem. S pozdravom,Cziganyova

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Podľa Vami zaslaných informácií budete pre pravé oko potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie +1,50 a adíciou +2,00 (teda zvolíte MED). Pre ľavé oko bude hodnota dioptrie +1,25 a adícia taktiež +2,00 (teda zvolíte taktiež MED). Radi by sme Vás upozornili, že by ste mali mať pred nákupom na internete šošovky vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten môže reagovať na Vaše pripomienky, vziať do úvahy Vaše potreby a prípadne upraviť dioptrie. Táto služba býva zpravidla spoplatnená, ide však o investíciu, ktorá sa vyplatí. Vyhnete sa tak prípadným investíciám do šošoviek, ktoré Vám nevyhovujú a nekorigujú dokonalý zrak. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky vybrať sama, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ budete mať ďalšie otázky, neváhajte sa nám ozvať, radi Vám poradíme. Pekný deň.