Air Optix EX (3 šošovky)

21.80 €
91% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Streda 22.3. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €

Ostatné balenia:

Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
21.80 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Air Optix EX

Kontaktné šošovky Air Optix EX sú vyrobené z materiálu silikón-hydrogélového typu a nositeľom ponúka až neuveriteľnú priedušnosť. Priepustnosť kyslíka týchto mesačných šošoviek je 175 DK/t. Vďaka tejto vysokej priedušnosti sú šošovky výrobcom Alcon odporúčané aj na kontinuálne a predĺžené nosenie. Nezabudnite však, že tento spôsob nosenia musí najskôr schváliť očný špecialista. Dodržujte odporúčanie svojho lekára a dbajte na zdravie svojich očí.

Šošovky pre náročný životný štýl

Alcon svoje kontaktné šošovky Air Optix EX prezentuje ako šošovky vhodné pre nositeľov s veľmi náročným životným štýlom; šošovky sú veľmi odolné a zároveň pohodlné. Behom uponáhľaných dní určite oceníte aj ľahké manipulačné zafarbenie materiálu, ktoré vám uľahčí zaobchádzanie so šošovkami.

Technológia SmartShiel

Povrch šošoviek je ošetrený technológiou SmartShiel, vďaka ktorej sú kontaktné šošovky dokonale hladké a nezachycujú sa na ich povrchu nežiadúce nečistoty. Organické a anorganické depozitá teda nebudú ovplyvňovať kvalitu videnia ani pohodlie pri nosení.

Vlastnosti - Air Optix EX (3 šošovky)

Výrobca: Alcon
BC: 8.60, 8.40
Obsah balenia: 3 šošovky
DIA: 13.80
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 175 Dk/t
Množstvo vody: 24%
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Názov produktu: Air Optix EX
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon A
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

91%
85 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Marcela Bučeková

Dobrý deň, všimla som že nemáte šošovky Air Optix Ex 3ks, pravidelne som ich kupovala. Dioptrie +3 a +2, zakrivenie 8,6 priemer 13,8 Kedy budu v najbližšej dobe skladom? Alebo sa prestali vyrábať? Je nejaká nová náhrada namiesto nich? Netuším ake si teraz objednať. Ďakujem za odpoveď. Marcela Bučeková

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Spoločnosť Alcon, bohužiaľ, ukončila výrobu týchto kontaktných šošoviek. V súčasnej dobe teda dopredávame skladové zásoby a máme k dispozícii len obmedzený výber dioptrických kombinácií. Ako náhradu by sme Vám z nášho sortimentu mohli ponúknuť Air Optix Night and Day Aqua od rovnakého výrobcu. Šošovky majú rovnaké veľkostné parametre a sú vyrobené z rovnakého materiálu. S najväčšou pravdepodobnosťou by Vám teda šošovky mali sadnúť. Správne by ste však mali mať šošovky pred nákupom na internete vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Radi by sme Vás upozornili, že na nevhodne zvolené šošovky alebo ich parametre nie je môžné uplatniť prípadnú reklamáciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.