Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 šošovky)

20.99 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? streda 17.4. zvoľte parametre
Vybrať parametre aj pre druhé oko
Pridať k objednávke 7.99 € 7.49 €
Osobný odber (1–3 dni) 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
20.99 €
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (3 šošovky)

Výrobca: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Obsah balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 108 Dk/t
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
36 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (8)

Máte nejaké otázky?
Ivana

Dobrý deň, prosím Vás aké šošovky potrebujem ak mám predpísané pre práve oko sfericke dioptrie - 0,75, dioptrie cylindra - 3,25 a os 5,pre ľavé oko rovnaké parametre ale os 170. Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -0,50, cylindra -2,25 a osi 10 °. Pre ľavé oko budú hodnoty sférickej aj cylindrickej dioptrie rovnaké, len os bude mať hodnotu 170 °. Správne by Vám šošovky mal vybrať a odborne aplikovať očný špecialista. Takýto postup by sme Vám vrelo odporučili aj vzhľadom na vysokú hodnotu cylindrickej dioptrie. Očný špecialista Vám na základe merania (dôležitým parametrom je aj zakrivenie) a Vašich potrieb odporučí a vyskúša vhodné šošovky. Ak sa rozhodnete vybrať si šošovky sama, majte, prosím, na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nemožno uplatniť eventuálnu reklamáciu. Ak si predsa len chcete vybrať šošovky sama, mohli by sme Vám z nášho sortimentu ponúknuť TopVue Air for Astigmatism. Vybrané balenia šošoviek TopVue disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ Vám nebudú šošovky vyhovovať, môžete nám ich vrátiť a neprídete tak o svoju investíciu. Prípadne by sme Vám mohli ponúknuť napr. Biofinity Toric, na ktoré v súčasnej dobe platí obmedzená akcia Garancie spokojnosti. Všetky informácie sú uvedené pri prekliknutí. Ak budete mať ďalšie otázky, obráťte sa na nás, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Martin

Pekny deň.Začal som pouzivat sosovky minuly mesiac tento typ,akurat lavym okom vidim trosku horsie ako pravym podla toho co mi odporucila ocna lekarka.Mal by som upravit dioptriu prosom vas alebo cylinder staci?Na blizko mam trosku rozmazane videnie tak isto.Chcem nosit sosovky vacsiu cast dna no mam ich zatial len na behanie,lebo do dialky vonku je to celkom ok,ale doma mi vadi to videnie na blizko.Dakujem.Predpis na sosovky mam od nej rovnaky ako na okuliaroch a to je : Prave oko: -2,5 cylinder -0,75 a osa 120 Lave oko: -4.00 cylinder -1,5 a osa 10.

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pred nákupom kontaktných šošoviek je potrebné upraviť okuliarový predpis. Vo Vašom prípade dôjde len k malej zmene v hodnote cylindra pri ľavom oku. Je možné, že práve tento rozdiel Vám pomôže a korekcia zraku potom bude v poriadku (ak to chápeme správne, že korekcia zraku nie je v poriadku len pri ľavom oku). Pre pravé oko teda budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -2,50, cylindra -0,75 a osou 120°. Pre ľavé oko bude mať šošovka hodnotu dioptrie -4,00, cylindra -1,25 a os 10°. Každopádne by sme Vám skôr odporučili navštíviť očného špecialistu, ktorý šošovky podľa parametrov Vašich očí a Vašich potrieb vyberie. Na základe skúšky potom môže zvoliť iné šošovky alebo upraviť parametre. Prípadne by sme Vám s rovnakými veľkostnými parametrami mohli ponúknuť napr. mesačné silikón-hydrogélové šošovky Biofinity Toric, u ktorých v súčasnej dobe beží akcia Garancia spokojnosti. Pokiaľ Vám šošovky nebudú vyhovovať, môžete ich podľa podmienok uvedených TU vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Nemusíte sa preto báť šošovky vyskúšať. Pokiaľ budete mať ďalšiu otázku, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
lubo

zravim , ake dioptrie , cylinder a os treba vybra pri tychto sosovkach ak mam hodnoty Prave: -1.5, cylinder -2, os 10 Lave : -1.5, cylinder -1, os 5 vdaka za info

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Ku korekcii pravého oka budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -1,75 a osou 10° a ku korekcii ľavého oka potom budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -0,75 a osou 10°. Správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete odborne aplikované. Vyhnete sa tak nevhodnej investícii, ktorou by sa nákup na internete mohol stať. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.

Monika

Dobrý deň, nosím okuliare: pravé oko: -1,50, cylinder: -0,75, os: 110 ľavé oko: -2.00 Mám objednať šošovky takýchto hodnôt? Som po laserovej operácii očí. Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, Monika, ďakujeme Vám za otázku. Správne by ste mali mať pred nákupom na internete šošovky zvolené a odborne aplikované od očného špecialistu. Vzhľadom k tomu, že máte oči operované, určite by sme Vám túto možnosť odporučili. Očný špecialista Vám premeria oči, vezme do úvahy Vaše potreby a doladí korekciu zraku k dokonalosti. Pokiaľ by ste si predsa len chceli objednať šošovky sama bez odbornej pomoc, radšej by sme Vám odporučili šošovky TopVue, ktoré disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám šošovky nevyhovovali, môžete nám ich poslať späť a my Vám vrátime peniaze. Pre pravé oko budete potrebovať tóricku šošovku, napr. TopVue Air for Astigmatism s hodnotou dioptrie -1,50, cylindra -0,75 a osou 110°. Pre ľavé oko budete potrebovať klasickú, sféricku šošovku napr. TopVue Air s hodnotou dioptrie -2,00. Uvedené šošovky sú viacdenné a budete k nim potrebovať aj roztok, napr. Gelone. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Andrea

Dobrý deň, chcem sa spýtať ako si mám vysvetliť, že 3 šošovky sú v balení? Iba 3 kusy či 2x3. Ďakujem .

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Označenie 3 šošovky uvádza, že v krabičke sú 3 ks šošoviek. Nejedná sa o 2x 3 ks. Pekný deň.

Ivana Komarekova

Dobry den, prosim Vas o radu, ake sosovky su ore mna vhodne pri predpise okuliarov: P: +3,50, cylinder -1.25, os 170 st. A Ľ: +3,75, cylinder - 1,0, os 5 st. Vopred dakujem.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pre nákup šošoviek zostanú hodnoty pre pravé oko bez úpravy, teda hodnota dioptrie +3,50, cylindra -1.25 a s osou 170°. Pre ľavé oko je už nutná úprava. Pre nákup šošoviek pre ľavé oko tak zadáte hodnotu dioptrie +4,00, cylindra -0,75 a os 10°. Správne by Vám mal kontaktné šošovky aplikovať očný špecialista. Pokiaľ sa rozhodnete šošovky zakúpiť sama, majte prosím na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť reklamáciu. Pekný deň.

Anna Bažíková

Dobrý deň ako si mám objednať šošovky ak mám práve oko - 2,50,cylinder 0,5,180' a ľavé oko 3,0 cylinder 0,5, 170' poprosila by som si aj s puzdrom a vodičkou

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. U Vášho zápisu ste uviedli znamienko iba pri dioptrii pre pravé oko. Dioptrie pre ľavé oko a hodnoty cylindra pre obe oči sú bez znamienka. Aby sme Vám boli schopní odporučiť vhodné parametre, potrebujeme od Vás kompletný zápis vrátane všetkých znamienok +, - a =. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň

Mária Moškovičovä

fantasticke