Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism (6 šošoviek)

34.49 €
80%
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 1.3. Pondelok 1.3. zvoľte parametre
Pridať k objednávke
7,49 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
34.49 €
Výhodné balíčky:
Cena 41.98 € Ušetríte 2.00 €
Cena 43.58 € Ušetríte 2.50 €
Darček zdarma v cene až 15.99 € k objednávke nad 60.00 €

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism

Mesačné šošovky so silikón-hydrogélového materiálu pre korekciu astigmatizmu. Tórické šošovky Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism majú vysoko priedušný materiál s modrým zafarbením, ktoré uľahčuje manipuláciu.

Šošovky sa ihneď po nasadení veľmi rýchlo usadí v správnej pozícii a behom nosenia nedochádza k nežiadúcej rotácii, ktorá by mohla negatívne ovplyvniť videnie. Šošovky sú v oku stabilné a rovnako je stabilný a ostrý videný obraz.

Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism sú šošovky mesačné a výrobcom Alcon sú schválené aj na predĺžené a kontinuálne nosenie.

Materiál plný technológií

Tórické šošovky Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism si spoločnosť Alcon ošetrila hneď dvoma technológiami. O to, aby šošovky boli neustále v oku príjemne a bohato lubrikované, sa stará technológia HydraGlyde®. Vďaka nej sa materiál šošoviek nevysúša a šošovka je neustále pohodlná. Druhá technológia má názov SmartShield™. Na šošovkách vytvára ochranný štít, ktorý sa stará o to, aby materiál zostával čistý. Výrazne znižuje percento nečistôt, ktoré sa na šošovke usadzuje.

Kontaktné šošovky Air Optix plus Hydraglyde for Astigmatism sú tiež dostupné v balení po 3 šošovkách.Pokiaľ ide o priepustnosť kyslíka týchto šošoviek, možno vás zaujíma, prečo je rozdiel medzi hodnotami tu v tabuľke parametrov a na vašej škatuľke kontaktných šošoviek Air Optix. Nejedná sa o chybu, čísla sú správne: Na našom webe uvádzame číslo vyjadrujúce priepustnosť kyslíka v závislosti od hrúbky šošovky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydelením hodnoty priepustnosti kyslíka šošovky (Dk) hodnotou hrúbky šošovky (t). Väčšina výrobcov kontaktných šošoviek uvádza práve hodnotu Dk/t, ktorú vidíte aj na našich stránkach. Na krabičke vašich šošoviek Air Optix môže byť však uvedená hodnota Dk.

Vlastnosti
Výrobca: Alcon
DIA: 14.50
BC: 8.70
Obsah balenia: 6 šošoviek
Priepustnosť O2: 108 Dk/t
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Lotrafilcon B
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno

Recenzie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre

Máte nejaké otázky?
Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna