Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 šošovky)

23.99 €
98% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 27.3. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
23.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Air Optix plus HydraGlyde Multifocal

Air Optix plus Hydraglyde Multifocal sú kontaktné šošovky pre korekciu presbyopie čiže stareckej ďalekozrakosti. Sú to mesačné multifokálne šošovky od spoločnosti Alcon vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu s vysokou priepustnosťou kyslíka. Materiál má svetlo modré manipulačné zafarbenie.

Odolný materiál s komplexom HydraGlyde

Materiál kontaktných šošoviek Air Optix plus Hydraglyde Multifocal je vytvorený tak, aby vám poskytol celých 30 dní pohodlného nosenia. Dôležitou zložku tvorí zvlhčujúci komplex látok nazvaný HydraGlyde®. Ten v šošovke uzamyká vodu, takže šošovky sú neustále príjemne vlhké a v oku príjemné. Túto vlastnosť multifokálnych šošoviek Air Optix plus Hydraglyde Multifocal iste oceníte predovšetkým, ak patríte medzi nositeľov s citlivými očami a alebo riešite syndróm suchého oka.

Ďalším veľkým plusom týchto mesačných šošoviek je technológia SmartShield™. Na povrchu šošovky vytvára ochranný štít, ktorý bráni nečistotám usadzovať sa na šošovke. Žiadny typ depozit nebude narušovať pohodlné nosenie a materiál sa tak stáva odolnejším.

Kombinácia dioptrických zón

Multifokálne šošovky Air Optix plus Hydraglyde Multifocal sú skonštruované tak, že oko môže hladko a plynulo prechádzať medzi jednotlivými zónami. Jednotlivé dioptrické zóny sa starajú o to, aby ste videli ostro a bez problémov na diaľku, strednú vzdialenosť aj na blízko.

Dostupné tiež v balení po 6 šošovkách.Pokiaľ ide o priepustnosť kyslíka týchto šošoviek, možno vás zaujíma, prečo je rozdiel medzi hodnotami tu v tabuľke parametrov a na vašej škatuľke kontaktných šošoviek Air Optix. Nejedná sa o chybu, čísla sú správne: Na našom webe uvádzame číslo vyjadrujúce priepustnosť kyslíka v závislosti od hrúbky šošovky (Dk/t). Toto číslo vzniká vydelením hodnoty priepustnosti kyslíka šošovky (Dk) hodnotou hrúbky šošovky (t). Väčšina výrobcov kontaktných šošoviek uvádza práve hodnotu Dk/t, ktorú vidíte aj na našich stránkach. Na krabičke vašich šošoviek Air Optix môže byť však uvedená hodnota Dk.

Vlastnosti - Air Optix plus HydraGlyde Multifocal (3 šošovky)

Výrobca: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 3 šošovky
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 138 Dk/t při -3.00 Dpt
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Air Optix plus HydraGlyde Multifocal
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
ADD PWR: High (+2,00 - +2,50), Low (+0,75 - +1,25), MED (MAX ADD +2.00)
Materiál: Lotrafilcon B
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

98%
492 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (3)

Máte nejaké otázky?
Žofia Harezníková

Keď mám ADD +2, môžem si objednať MED(MAX ADD +2)

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Pokiaľ je táto hodnota adície určená očným špecialistom priamo pre kontaktné šošovky, môžete si objednať variant MED. V opačnom prípade by sme pre správne určenie adície pre kontaktné šošovky potrebovali poznať dioptrické hodnoty do diaľky a do blízka. Ak si nie ste istá, pošlite nám Váš predpis na info@alensa.sk, radi Vám pomôžeme. Zatiaľ prajeme krásny deň.

Denisa Jelínková

Dobrý deň. Je možné, že nemám na šošovkách modré manipulačné zafarbenie? Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Tento typ šošoviek by manipulačné zafarbenie mať malo. Môže sa stať, že je manipulačné zafarbenie menej výrazné. Na korekciu zraku to však vplyv nemá. Ak je to pre Vás problém, kontaktujte, prosím, naše zákaznícke oddelenie na telefónnom čísle +421 220 570 790, kde se pokúsime nájsť možné riešenie nastanej situácie. Pekný deň.

Jozef Gruska

Je mozne ich nosit stale a ako dlho

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Tieto kontaktné šošovky majú 30 dennú periódu výmeny, tzn., že nový pár šošoviek si vezmete práve za 30 dní. Ďalej výrobca uvádza denné nosenie s možnosťou predĺženého nosenia až po dobu 6 nocí. Tento spôsob nepretržitého nosenia by však mal vždy schváliť očný špecialista. Zároveň tento spôsob nosenia môže skrátiť životnosť šošovky a výmena šošoviek bude nutná skôr ako za 30 dní. Pekný deň.