Ako objednať dioptrické slnečné okuliare

Ak hľadáte dioptrické slnečné okuliare, ste na správnom mieste! Máme nielen široký sortiment okuliarových rámov, ale ponúkame aj rôzne možnosti prispôsobenia dioptrických skiel do slnečných okuliarov. Keďže chceme, aby ste sa v našom obchode vedeli ľahko orientovať, pripravili sme pre Vás tohto malého sprievodcu objednávaním slnečných dioptrických okuliarov. Nižšie si môžete prečítať všetko o našom sortimente, možnostiach prispôsobenia a mnoho ďalších informácií!

Vyberte si zo širokej ponuky okuliarových rámov

Nie je tajomstvom, že pokiaľ ide o okuliare, chceme našim zákazníkom ponúkať to najlepšie z najlepšieho. Na sklade máme tisíce rôznych modelov svetoznámych značiek! Kde teda presne začať, ak hľadáte dioptrické slnečné okuliare? V prvom rade je dôležité vedieť, že proces objednávky slnečných dioptrických okuliarov si vyžaduje vyplnenie nášho objednávkového formulára na dioptrické okuliarové sklá (viac informácií nižšie). Máte dve možnosti: buď si môžete pozrieť našu ponuku bežných okuliarových rámov, a nechať si ich vyrobiť so slnečnými dioptrickými sklami, alebo si môžete pozrieť našu ponuku slnečných okuliarových rámov a urobiť to isté s jedným z nich. Nevýhodou je, že nie všetky naše modely slnečných okuliarov je možné vybaviť aj dioptrickými sklami. Našťastie sme si pre Vás pripravili široký výber rámov slnečných okuliarov, ktoré túto možnosť ponúkajú. Svoje obľúbené rámy si určite nájdete. Väčšinu našich okuliarových modelov si môžete vyskúšať aj pomocou nášho virtuálneho zrkadla. Objavte to, čo pre Vás máme v ponuke.

Zabrúsenie dioptrických slnečných skiel do okuliarových rámov

Keď už viete, aký okuliarový rám chcete, je čas pridať k nemu aj dioptrické sklá. Zadanie očného predpisu a náš objednávkový formulár sa môže javiť trocha zložito, ale my sa o Vás postaráme. Stačí vykonať niekoľko jednoduchých krokov a ani sa nenazdáte, úspešne dokončíte svoju objednávku. Dokonca nám môžete zaslať fotografiu svojho očného predpisu, aby sa naši oční špecialisti postarali o zvyšok a Vy ste sa nemuseli trápiť so zadávaním Vašich dioptrických hodnôt.

Keďže čítate tohto nášho sprievodcu, pravdepodobne sa zaujímate o dioptrické slnečné okuliare. Preto po výbere typu skiel, aké potrebujete, a zadaní Vašich parametrov musíte v poslednej kategórii nášho objednávkového formulára v časti "Špeciálne úpravy okuliarových skiel" vybrať typ "Slnečné sklá". Práve v tomto kroku premeníte svoje dioptrické sklá na slnečné okuliare.

Prispôsobte si sklá slnečných okuliarov

Teraz si môžete slnečné dioptrické sklá skutočne prispôsobiť podľa seba:


Select sunglasses lenses
Vyberte si percento a farbu zatmavenia skiel

Na základe toho, ako tmavé chcete mať dioptrické slnečné okuliare, Vám ponúkame možnosť vybrať si 50, 75 alebo 85-percentný stupeň zatmavenia. 85 % zatmavenie skiel je ekvivalentom normálnych slnečných okuliarov. Ak hľadáte niečo svetlejšie s ležérnejším mestským dojmom, vyberte si niektorú z ostatných intenzít zatmavenia. Môžete si vybrať sklá farieb hnedej, šedej alebo zelenej s rôznymi stupňami intenzity zatmavenia:


Sunglass lenses colours
Získajte polarizované slnečné sklá

Polarizácia skiel je k dispozícii len pre slnečné sklá s intenzitou zatmavenia 85 %, ale ak máte záujem o dioptrické slnečné okuliare s polarizáciou, umožnili sme ju aj pre vás! Polarizácia je špeciálny filter, ktorý prepúšťa len vertikálne orientované svetlo, čo znamená, že eliminuje a pohlcuje horizontálne orientované svetlo. Tým sa zastaví nepríjemné alebo oslepujúce oslnenie a zabezpečí sa ostrejšie videnie a lepší kontrast v situáciách s intenzívnym svetlom.

Vytvorte si na nich zrkadlový efekt!

Môžete si zvoliť aj pokrytie skiel zrkadlovou vrstvou, ktorá pomáha Vášmu videniu tým, že zmierňuje jasné svetlo. Zrkadlové sklá nielen pomáhajú chrániť Vaše oči, ale zrkadlový efekt skryje Vaše oči pred svetom a vykúzli tajomnú atmosféru. Zrkadlová vrstva sa pridáva na prednú stranu skiel slnečných okuliarov a je k dispozícii v širokej škále farieb: modrej, zelenej, oranžovej, šedej alebo ružovo-zlatej.

Objavte ďalšie alternatívy

Ak Vám nestačia vyššie uvedené úpravy skiel, môžete uvažovať o okuliaroch so slnečnými klipmi. Okuliare so slnečným klipom vám umožnia kedykoľvek zmeniť svoje číre okuliare na okuliare slnečné. Väčšina slnečných klipov je magnetická, takže sa k okuliarovým rámom ľahko pripevnia. Nebudete si musieť kupovať dva páry okuliarov a okuliare so slnečným klipom sú výrazne lacnejšie ako dioptrické slnečné okuliare!

Okuliare so slnečným klipom

Alternatívne ponúkame ešte aj možnosť samozafarbovacích skiel, známych aj ako fotochromatické sklá. Táto úprava je k dispozícii ako pre jednoohniskové, tak aj progresívne okuliarové sklá. Tieto špeciálne sklá sa automaticky prispôsobujú svetelným podmienkam Vášho prostredia. To znamená, že sa zosvetlia a budú číre, keď ste v interiéri alebo pri slabom osvetlení a keď vyjdete na jasné svetlo alebo slnko, sklá stmavnú.

- Viac o dioptrických okuliaroch a ochrane proti slnku