Alpina S-Way QVM+ White Matt/Quattro Varioflex Rainbow Mirror

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
146 mm
Ďalšie rozmery
17 mm
150 mm
54 mm 80 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 25.9.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
191.43 € 159.90 € Zľava -16%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 191.43 €

O značke Alpina

Športová značka Alpina už veľa rokov určuje trendy v oblasti módy, designu a životného štýlu. Ich okuliare sú vybavené vysoko kvalitnými sklami a vysoko funkčnými technológiami. Značka chce svojim zákazníkom poskytnúť správne okuliare pre každý druh športu – či už v lete alebo v zime. Alpina používa pokročilé technológie k navrhovaniu kreatívnych a inovatívnych okuliarov. Môžete sa spoľahnúť, že značka Alpina spojí optimálnu ochranu očí s jedinečným štýlom!


O týchto okuliaroch

Tvar týchto rámov je charakterizovaný jedinou šošovkou. Farba rámov je biela, ktorá sa hodí predovšetkým k červeným vlasom Modrá farba skiel je ideálna pre zníženie celkového jasu. Sklá sú pokryté zrkadľujúcou vrstvou, ktorá napomáha Vášmu videniu zjemnením v ostrých svetelných podmienkach. Fotochromatické sklá automaticky reagujú na okolité svetelné podmienky. Akonáhle sú vystavené slnečným UV lúčom, zatmavia sa a Vaše oči tak ochránia pred oslnením a škodlivými UV lúčmi. V interiéri sa potom sklá postupne zmenia späť na číre. Vašim očiam tak poskytnú dokonalé pohodlie Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Tieto okuliare sú špeciálne navrhnuté pre cyklistiku. Vďaka svojmu tvaru chránia vaše oči od vonkajších vplyvov oveľa lepšie ako klasické okuliare. Tieto rámy majú elegantný matný povrch.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.