Alternatívy kontaktných šošoviek značky Lensso

Ak chcete kontaktné šošovky radšej kupovať jednoducho z pohodlia domova, ušetriť tým čas a peniaze, ponúkame vám produkty, ktoré majú podobné parametre so šošovkami Lensso, ktoré poznáte z optiky Eiffel optic. Tieto produkty sú vo väčšine prípadov za výhodnejšiu cenu, vyrábajú sa z vyspelejších materiálov a navyše sú dostupné v oveľa širšom dioptrickom rozpätí ako kontaktné šošovky Lensso.

Mesačné kontaktné šošovky značky Lensso sa predávajú v balení po 6 ks. Nájdete ich v dioptrickom rozpätí od plus 8,00 do mínus 12,00. Majú celkom bežné parametre, vysokú priepustnosť kyslíku a vysoký obsah vody. V porovnaní s týmito šošovkami sa však dajú zohnať mesačné šošovky oveľa lacnejšie ako sú napríklad TopVue Air, ktoré majú rovnaké dioptrické rozpätie, vysokú priepustnosť kyslíku, vysoký obsah vody, a navyše vám garantujeme vrátenie peňazí v prípade, že by vám kontaktné šošovky nevyhovovali.

Ďalšiou lacnejšou alternatívou sú kontaktné šošovky TopVue PLUS, ktoré ponúkajú väčšie dioptrické rozpätie, a to od plus 6,00 do mínus 15,00. Čo sa týka priepustnosti kyslíku a obsahu vody, ich hodnoty sú takmer totožné ako tomu je u kontaktných šošoviek Lensso.

Tak ako pri mesačných kontaktných šošovkách Lensso nájdete lacnejšiu alternatívu, tak je tomu aj u denných kontaktných šošovkách. Lacnejšia alternatíva denných šošoviek je napríklad TopVue Elite+ a TopVue Daily.

Komentáre

Pages comments: Reply to # - Zrušiť