Anon Sync Elderberry Perceive Sunny Onyx/Variable Violet + Spare lens

Dámske Pánske
Vlastnosti

Ďalšie rozmery
Skladom
Kedy odošleme: pondelok 20.5.
Darček zdarma v cene až 9.98 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
212.90 €
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 212.90 €

O značke Anon

Spoločnosť Anon Optics bola založená firmou Burton Snowboards v roku 2001. Anon ponúka výborné vybavenie pre zimné športy. Najnovšie technológie, široké zorné pole, perfektne spracovaná optika aj štýlový dizajn – to je záruka spokojnosti a eufórie z každej jazdy na lyžiach alebo snowboarde.

O týchto okuliaroch

Tvar týchto rámov je charakterizovaný jedinou šošovkou. Fialová farba rámov krásne sedí k zeleným očiam alebo svetlým vlasom. Farba rámov je sivá, ktorá sa hodí k väčšine štýlom, účesom a farbám pleti. Farba skiel je fialová, ktorá je ideálna na zníženie celkového jasu. Farba skiel je ružová, zlepšuje vnímanie hĺbky a znižuje namáhanie očí. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Tieto okuliare sú špeciálne navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Účinne chránia vaše oči pred UV žiarením, oslnením i nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.