Anon WM3 MFI Purple/Perceive Variable Violet

Dámske Pánske
Vlastnosti

Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 4.12.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
262.90 €

O značke Anon

Značka Anon je známa pre svoje skvelé lyžiarske okuliare, ktoré sú jedny z najlepších na svete. Či už sa pripravujete na novú sezónu alebo len na ďalší výlet do hôr, môžete si byť istý, že vám ponuka okuliarov od Anon poskytne spoľahlivú ochranu pri každom počasí. Pre milovníkov hôr a lyžovania sú vhodnou investícou!


O týchto okuliaroch

Tvar týchto rámov je charakterizovaný jedinou šošovkou. Fialová farba rámov krásne sedí k zeleným očiam alebo svetlým vlasom. Modrá farba skiel je ideálna pre zníženie celkového jasu. Sklá sú pokryté zrkadľujúcou vrstvou, ktorá napomáha Vášmu videniu zjemnením v ostrých svetelných podmienkach. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Tieto okuliare sú špeciálne navrhnuté pre lyžovanie a snowboarding. Účinne chránia vaše oči pred UV žiarením, oslnením i nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.