Aplikácia kontaktných šošoviek Clariti 1 Day v optike Alensa zdarma

Aplikácia kontaktných šošoviek Dailies TOTAL1 v optike Alensa zdarma

Vyskúšajte denné kontaktné šošovky Clariti 1 Day* od spoločnosti CooperVision

Tieto jednodenné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky sú určené ku korekcii krátkozrakosti a ďalekozrakosti. Clariti 1 day ponúkajú široké dioptrické rozpätie a ich priedušný materiál a technológia WetLoc® umožňuje celodenné pohodlné nosenie v každej situácii.

Coopervision ikona propustnost kyslíku

Clariti 1 day sú vyrobené zo silikón-hydrogélu, ktorý poskytuje očiam dostatočný prísun kyslíka a zároveň šošovky obsahujú vysoký podiel vody pre pohodlné nosenie.

Coopervision WetLoc® Technologie

K pohodliu počas nosenie prispieva veľkým dielom aj technológia WetLoc®, vďaka ktorej šošovky prirodzene viažu molekuly vody ku svojmu povrchu a zostávajú tak dostatečne vlhké a pohodlné v priebehu celého dňa.

Coopervision UV filtr ikona

Kontaktné šošovky Clariti 1 day majú UVA a UVB filter, ktorý pohlcuje veľkú časť škodlivého žiarenia. Aj tak ale nesmiete zabúdať na ochranu očí pomocou slnečných okuliarov.

Rezervujte si svoj čas merania zraku a aplikáciu kontaktných šošoviek Clariti 1 Day zdarma na optike Alensa v Bratislave

*Kontaktné šošovky - zdravotnícky prostriedok pre korekciu refrakčných vád. Kontaktné šošovky s UV filtrom nenahradia slnečné okuliare, pretože nezakrývajú celé oko. ©CooperVision 2023