Aplikátor kontaktných šošoviek ružový

1.99 €
94% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 7.10. zvoľte parametre
Osobný odber 1.39 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.99 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.99 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 45.00 €
1.99 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Vlastnosti - Aplikátor kontaktných šošoviek ružový

Farba príslušenstva: Ružová

Všetky varianty tohto produktu:

Recenzie

94%
274 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Dana Kuklisova

Dobry deň,potrebujem poradiť nakoľko mám dlhšie nechty potrebovala by som vedieť kto3ra pomôcka mi pomôže vytiahnuť šošovky z oka.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Vaše prvé kroky by mali viesť ku kontaktológovi. Ten Vám najlepšie poradí, ako s dlhými nechtami manipulovať s kontaktnou šošovkou. Všetka manipulácia so šošovkami je predovšetkým o zručnosti a cviku. V ponuke máme aplikátory a pinzety určené na manipuláciu so šošovkami. Aplikátor slúži predovšetkým na nasadenie kontaktnej šošovky. Pinzeta dobre poslúži k manipulácii so šošovkou pri vyberaní a vkladaní do puzdra. Vybratie šošovky z oka pomocou pomôcok bude zrejme náročné, tak ako manipulácia s dlhými nechtami. Ak budete mať ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

Anonym

Zaujal ma tento aplikátor, k čomu vlastne slúži a ako sa používa?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, aplikátor je určený k jednoduchšej manipulácii s kontaktnými šošovkami.Kontaktnú šošovku si umiestnite na dlaň, zaoblenou stranou nahor, priložíte aplikátor a jeho stlačením sa vytvorí mierny podtlak, ktorý drží kontaktnú šošovku. Následne šošovku umiestnite na oko a opätovným stlačením aplikátora ju uvoľníte.