Biofinity (3 šošovky)

13.90 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 6.2. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
13.90 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biofinity

Zrak je jedným z najcennejších zmyslov, ktoré máte. A preto si vaše oči zaslúžia len to najlepšie. Doprajte im pohodlie a luxus. Vyskúšajte mesačné kontaktné šošovky Biofinity od CooperVision.

Coopervision aquaform technology icon Biofinity sú vyrobené kombináciou technológií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používání šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu.

Coopervision comfort icon Vyvážená kombinácia kvalitného materiálu, designu a optických vlastností tvorí vysoko priedušné šošovky, ktoré zostávajú pohodlné počas celého dňa.

Coopervision extended wear icon Mesačné kontaktné šošovky Biofinity sú určené k dennému spôsobu nosenia aj k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyňatia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista.


Dostupné taktiež v balení po 6 šošovkách.

Vlastnosti - Biofinity (3 šošovky)

Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
55 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Jana Sturova

V baleni su 3 pary sosoviek, po akej dobe ich treba menit?

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. V tomto balení sú 3 kusy šošoviek, ak chcete 3 páry, objednajte si, prosím, tento produkt. Šošovky Biofinity sú určené k 30 dennej perióde výmeny. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, ozvite sa nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.
Simona Magdinová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať aký je rozdiel medzi šošovkami Bioinfinity Cooper Vision 3ks šošoviek keď jedny stoja 13,29€ a druhé 9,90€ , pretože podľa názvu a obalu sú šošovky totožné. Tak ma záujma v čom spočíva , že je cena nižšia. Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň Simona, ďakujeme Vám za otázku. Ak porovnávate cenu na našom shope s cenou z cenového porovnávača, tak se rozdiely v cene môžu objaviť aj keď je produkt rovnaký. Ide o to, že prostredníctvom Heuréky môžeme poskytnúť zákazníkovi zľavu. Tieto zľavy sú premenné a sú závislé na období. Tento fakt máme ukotvený aj v obchodných podmienkach. Pekný deň.