Biofinity Energys (3 šošovky)

17.00 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? piatok 19.4. zvoľte parametre
Vybrať parametre aj pre druhé oko
Pridať k objednávke 7.99 € 7.49 €
Osobný odber (1–3 dni) 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
17.00 €
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €

Vlastnosti - Biofinity Energys (3 šošovky)

Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

96%
230 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (6)

Máte nejaké otázky?
Janka Krumpálová

Dobrý deň prajem, potrebovala by som poradiť. Máme dioptrie -1,75 a -2.50 a doposial som nosila kontaktné šošovky Biofinity,ale mávam pocit suchosti, unavenosti očí a preto som sa chcela spýtať aké šošovky by ste mi odporučili aby som nemávala suchosť v oku a zahmlievanie šošovky, čítala som, že biofinity energys sú na unavené oči. dakujem za pomoc pri objednávaní. Krumpálová Janka

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, Janka, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky Biofinity Energys pomáhajú pri tzv. digitálnej únave zraku. Ide teda o šošovky, ktoré sú vybavené technológiou Digital Zone Optics, ktorá znižuje akomodačnú záťaž oka. Ide o záťaž, ktorú spôsobuje zaostrovanie. Ak vás trápi suchosť očí, je možné, že máte nejakým spôsobom destabilizovaný slzný film. To sa dá riešiť vhodnými očnými kvapkami napr. Hylo Parin v priebehu dňa a na noc používať očnú masť VitA POS, ktorá veľmi dobre regeneruje slzný film. Ďalej by mohlo pomôcť nahradiť silikón-hydrogélové šošovky za hydrogélové napr. Proclear Sphere, ktoré sú vhodné pre osoby so syndrómom suchého oka. Správne by Vám mal nové kontaktné šošovky re-aplikovať očný špecialista. Na tejto mape si môžete vyhľadať očného špecialistu vo Vašom okolí, ktorý s výrobcom nami odporúčaných šošoviek spolupracuje. Pokiaľ šošovky budete skúšať sama, majte prosím na pamäti, že nevyhovujúce šošovky nie je možné vrátiť. V prípade ďalších otázok nám napíšte, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Bianka

Dobrý deň. Chcela by som si objednať šošovky, len potrebujem zistiť ktoré mi budú vyhovovať. Parametre sú: AR: -0,50 sph. -0,50 cyl 158 -0,25 sph PO: 0,50D sph 5/5 Plan 5/5 PD 64

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Aby sme predišli prípadným nedorozumeniam, radi by sme Vás poprosili o zaslanie fotografie Vášho okuliarového predpisu na e-mail nášho zákazníckeho servisu info@alensa.sk. Vopred Vám ďakujeme a zatiaľ prajeme pekný deň.

Branislav

Dobrý deň! Chcel som sa opýtať či sú šošovky Biofinity Energys dostupné aj s cylindrom a teda pre astigmatizmus? Ďakujem.

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Biofinity Energys sú, bohužiaľ, dostupné len vo sférickej variante. Ak zháňate šošovky, ktoré eliminujú digitálnu únavu zraku, mohli by sme Vám ponúknuť šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Patrik

Neviem ako je to možné, ale už sa mi to stalo aj pri TopVue Air aj pri týchto Energys, že vôbec s nimi nevidím v takej kvalite do diaľky ako s najlacnejšími TopVue Plus s rovnakými dioptriami (-0.75 a -0.5). Fakt sa tomu musím dosť čudovať a celkom ma to prekvapuje. Kde by mohla byť chyba?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. S veľkou pravdepodobnosťou ide o spracovanie optiky pri výrobe šošoviek, pretože rôzne šošovky majú rozdielnu technológiu výroby. TopVue Air a Biofinity Energys sú taktiež zo silikón-hydrogélového materiálu, zatiaľ čo TopVue Plus sú len hydrogélové, a to môže mať na kvalitu videnia taktiež vplyv. Pekný deň.

Denisa

Dobrý deň prajem, používala som šošovky TopVue. Chcela by som skúsiť iné (biofinity). Je možnosť zakúpiť aj jednu šošovku ako je to pri značke TopVue? Ďakujem S prianím pekného dňa Denisa

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ, skúšobné šošovky Biofinity spoločnosť CooperVision nevyrába. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Mira

Neviem uplne vyhodnotit nakolko mi pomohli pri praci s pocitacom a setrili moj zrak, ale inak boli velmi pohodlne a vydrzali vzdy podstatne dlhšie nez jeden mesiac (ale to neodporucam, len som to testovala).

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky Biofinity Energies sú vyrobené tak, aby zmiernili negatívne dopady digitálnej doby. Materiál a unikátna optika pomáhajú zmierňovať únavu a suchosť očí. Najmä optika šošovky, tzv. Digital Zone Optics™, pomáha zmierniť únavu očí spôsobenú striedavým zaostrovaním na detaily na obrazovke digitálneho zariadenia a mimo nej. Vývoj kontaktných šošoviek ide v tomto smere veľmi dopredu a snaží sa reagovať na zvyšujúcu sa prácu a zábavu v digitálnom svete. Začínajú sa objavovať aj kontaktné šošovky, ktoré filtrujú modré svetlo. Z našej ponuky to sú jednodenné kontaktné šošovky TopVue Blue Blocker. V každom prípade si veľmi ceníme Vašu spätnú väzbu, pretože každý užívateľ má na oči iné nároky a každá reflexia sa stává cennou informáciou pre ostatných. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.