Biofinity Energys (3 šošovky)

17.80 €
95% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 27.3. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
17.80 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biofinity Energys

Žite naplno a bez obmedzenia. Užívajte si všetko tak, ako by ste žiadne kontaktné šošovky nemali. Dajte zbohom unaveným a podráždeným očiam. Zoznámte sa s mesačnými kontaktnými šošovkami Biofinity Energys.

Coopervision comfort icon Design šošoviek Biofinity Energys je vylepšený optikou Aspheric Digital Zone Optics®, ktorá sa postará o to, aby oči neboli unavené zo sledovania digitálnych zariadení. Vďaka väčšiemu počtu asférických kriviek v šošovke sú pre oči ľahšie prechody medzi sledováním obrazovky a okolím.

Coopervision aquaform technology icon Biofinity Energys sú vyrobené kombináciou technologií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používaní šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu.

Coopervision extended wear icon Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Energys sú určené k dennému spôsobu nosenia a k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyňatia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista.


Balenie obsahuje 3 mesačné silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, ktoré vám pomôžu vychutnať si (nie len) digitálny svet v jasnejších farbách. A po porade s očným špecialistom je možné používať ich aj kontinuálne.

Biofinity Energys sú dostupné taktiež v balení 6 šošoviek.

Vlastnosti - Biofinity Energys (3 šošovky)

Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

95%
155 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Branislav

Dobrý deň! Chcel som sa opýtať či sú šošovky Biofinity Energys dostupné aj s cylindrom a teda pre astigmatizmus? Ďakujem.

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Biofinity Energys sú, bohužiaľ, dostupné len vo sférickej variante. Ak zháňate šošovky, ktoré eliminujú digitálnu únavu zraku, mohli by sme Vám ponúknuť šošovky Bausch + Lomb ULTRA for Astigmatism. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám pomôžeme. Pekný deň.
Patrik

Neviem ako je to možné, ale už sa mi to stalo aj pri TopVue Air aj pri týchto Energys, že vôbec s nimi nevidím v takej kvalite do diaľky ako s najlacnejšími TopVue Plus s rovnakými dioptriami (-0.75 a -0.5). Fakt sa tomu musím dosť čudovať a celkom ma to prekvapuje. Kde by mohla byť chyba?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. S veľkou pravdepodobnosťou ide o spracovanie optiky pri výrobe šošoviek, pretože rôzne šošovky majú rozdielnu technológiu výroby. TopVue Air a Biofinity Energys sú taktiež zo silikón-hydrogélového materiálu, zatiaľ čo TopVue Plus sú len hydrogélové, a to môže mať na kvalitu videnia taktiež vplyv. Pekný deň.

Denisa

Dobrý deň prajem, používala som šošovky TopVue. Chcela by som skúsiť iné (biofinity). Je možnosť zakúpiť aj jednu šošovku ako je to pri značke TopVue? Ďakujem S prianím pekného dňa Denisa

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Bohužiaľ, skúšobné šošovky Biofinity spoločnosť CooperVision nevyrába. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Mira

Neviem uplne vyhodnotit nakolko mi pomohli pri praci s pocitacom a setrili moj zrak, ale inak boli velmi pohodlne a vydrzali vzdy podstatne dlhšie nez jeden mesiac (ale to neodporucam, len som to testovala).

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Kontaktné šošovky Biofinity Energies sú vyrobené tak, aby zmiernili negatívne dopady digitálnej doby. Materiál a unikátna optika pomáhajú zmierňovať únavu a suchosť očí. Najmä optika šošovky, tzv. Digital Zone Optics™, pomáha zmierniť únavu očí spôsobenú striedavým zaostrovaním na detaily na obrazovke digitálneho zariadenia a mimo nej. Vývoj kontaktných šošoviek ide v tomto smere veľmi dopredu a snaží sa reagovať na zvyšujúcu sa prácu a zábavu v digitálnom svete. Začínajú sa objavovať aj kontaktné šošovky, ktoré filtrujú modré svetlo. Z našej ponuky to sú jednodenné kontaktné šošovky TopVue Blue Blocker. V každom prípade si veľmi ceníme Vašu spätnú väzbu, pretože každý užívateľ má na oči iné nároky a každá reflexia sa stává cennou informáciou pre ostatných. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.