Všetky vaše objednávky ihneď odosielame! Odporúčame vám objednávať s dostatočným predstihom, pretože v súčasnej situácii môže nastať zdržanie na strane dopravcov.

Biofinity Energys (3 šošovky)

17.99 €
80%
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 29.5.
Pridať
7,49 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
17.99 €
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Air (6 šošoviek)

Skladom
  • Vysoký komfort
  • Extrémne priedušné
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena len: 18.50 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:
Doprava zdarma pre objednávky nad 45 €
Skvelé darčeky pre objednávky nad 60 €

Kontaktné šošovky Biofinity Energys

Tieto mesačné kontaktné šošovky vychádzajú z pôvodných obľúbených šošoviek Biofinity. Ponúkajú teda všetky výhody silikón-hydrogélového materiálu Comfilcon A – extra vysokú priedušnosť, pre oči príjemný obsah vody a technológia Aquaform, ktorá udržuje šošovky jemné a vlhké. Ponúka však jedno dôležité a moderné vylepšenie, a tým je technológia Digital Zone Optics.

Technológia Digital Zone Optics

Šošovky spoločnosti CooperVision – Biofinity Energys ponúka efektívne riešenie pre všetkých, ktorí často sledujú digitálne zariadenia. Nejde iba o sledovanie monitoru v práci. Týka sa to aj používania mobilných telefónov, sledovanie televízie a iných obrazoviek rôznych prístrojov. Tieto šošovky majú dizajn vylepšený pokročilou optikou Digital Zone Optics, ktorá sa postará o to, aby oči neboli zo sledovania digitálnych zariadení unavené. Vďaka väčšiemu počtu asférických kriviek v šošovke sú pre oči ľahšie prechody medzi sledovaním obrazovky a okolia.

Revolučná technólogia Aquaform®

Biofinity Energys sú vyrobené s pomocou kombinácie technológií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používaní šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu. Vďaka nízkemu modulu pružnosti sú šošovky veľmi pružné a mäkké. Neopomenuteľnou súčasťou je aj tvar šošoviek so zaoblenými okrajmi, ktorý minimalizuje kontakt viečka so šošovkou a prispieva tak k dlhodobému pohodliu pri nosení.

Ďalšie výhody Biofinity Energys

Tieto silikón-hydrogélové šošovky majú extra vysokú priepustnosť kyslíka. Môžete si teda byť istý, že Vaše oko bude dostatočne zásobené kyslíkom po celú dobu nosenia. Práve tento extra vysoký stupeň priedušnosti kontaktných šošoviek Biofinity Energys umožňuje kontinuálne nosenie. V prípade, že máte záujem nosiť šošovky nepretržite aj počas spánku, rozhodne svoje prianie najskôr konzultujte s očným špecialistom. Tento spôsob nosenia nie je vhodný pre všetkých nositeľov.

Biofinity Energys sú dostupné aj v balení 6 šošoviek.
Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Exspirácia: 32 mesiacov a viac
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno

Recenzie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre

Máte nejaké otázky?
Priemer
Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna
Top