Biofinity Energys (6 šošoviek)

32.69 €
94% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 19.10. Stock day info: Tomorrow 19. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom
Pridať k objednávke
6.89 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
32.69 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biofinity Energys

Biofinity Energys ponúkajú efektívne riešenie pre všetkých, ktorí trpia takzvanou digitálnou únavou očí, ktorá je spôsobená častým a dlhodobým sledovaním digitálnych zariadení - obrazovky počítača, mobilného telefónu, televízie atď.

Coopervision comfort icon Design šošoviek Biofinity Energys je vylepšený optikou Aspheric Digital Zone Optics®, ktorá sa postará o to, aby oči neboli unavené zo sledovania digitálnych zariadení. Vďaka väčšiemu počtu asférických kriviek v šošovke sú pre oči ľahšie prechody medzi sledovaním obrazovky a okolím.

Coopervision aquaform technology icon Biofinity Energys sú vyrobené kombináciou technológií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používaní šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnost a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu.

Coopervision extended wear icon Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Energys sú určené k dennému spôsobu nosenia a k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyňatia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista.


Biofinity Energys sú dostupné taktiež v balení 3 šošoviek.

Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 6 šošoviek
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 160 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Energys
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Air (6 šošoviek)

Skladom
  • Vysoký komfort
  • Extrémne priedušné
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena len: 18.49 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:

Recenzie

94%
86 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?

Veronika Bánovská

Produkt je naozaj výborný, ale predajca je podvodník. Vymazal môj predchádzajúci komentár a posiela klamlivé a zavádzajúce akcie na email. Produkty predáva za drahšiu cenu a s akciou stoja rovnako ako predtým. Sú to nekorektné marketingové ťahy!!! Odporúčam objednať z inej stránky.

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za ďalší komentár. Je nám veľmi ľúto, že máte pocit, že ponúkame nekorektné marketingové ťahy. Ako sme Vás už informovali v predchádzajúcej odpovedi, ide o zľavovú akciu viazanú LEN ku značke TopVue. Z tohto dôvodu nie je možné zľavu uplatniť na šošovky Biofinity Energys. Komentáre na stránkach nemažeme. Kedže nejde o chat, odpovede sa nespracujú okamžite, ale s časovým odstupom. Kedže Váš predchádzajúci komentár prišiel po 16 hod (teda po pracovnej dobe), spracovali sme ho nasledujúcí pracovný deň (teda dnes) v ranných hodinách. Ďakujeme za pochopenie. Prajeme Vám pekný deň.

Veronika Bánovská

Produkt je výborný. Ale pozor na to, že obchodník je podvodník. Má platiť zľava 25%, no pri jej uplatnení sa ceny výrobku zvýši a ste na rovnakej sume ako pred uplatnením kupónu. Odporúčam iný obchod!!!

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň Veronika, ďakujeme Vám za komentár. Veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Jediná akcia, kde je možné uplatniť zľavu 25 % sa týka značky TopVue. Ak už ste videli zľavu na facebookovej stránke alebo Instagrame na príspevkoch sú len šošovky TopVue a text jasne hovorí o akcii len pre túto značku. Preto sa Vám zľava nenačítla. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.