Biofinity Multifocal (3 šošovky)

18.87 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 31.1. zvoľte parametre
Pridať k objednávke 5.29 €
Pridajte si roztok:
Pridajte si roztok:
Roztok Gelone 360 ml
5.79 €
5.29 €
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
18.87 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biofinity Multifocal

Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Multifocal od spoločnosti CooperVision sú určené pre nositeľov kontaktných šošoviek trpiacimi presbyopiou. Vďaka technológii Aquaform® si Biofinity Multifocal udržiavajú vysokú vlhkosť a pôsobia proti vysychaniu očí, ktoré s vekom prichádzajú. Šošovky zostávajú vlhké aj bez zvlhčujúcich kvapiek a viažu na seba vodu, čím minimalizujú dehydratáciu.

Presbyopia

Vada zraku, ktorá spôsobuje problémy s ostrením na blízke predmety, napr. na noviny, či nejasné videnie pri slabom svetle, a môže tak negatívne ovplyvniť kvalitu vášho života. S kontaktnými šošovkami Biofinity Multifocal uvidíte ostro na blízko, na diaľku aj na všetky vzdialenosti medzi tým, bez kompromisu medzi pohodlím a kvalitou obrazu.

Coopervision Balanced Progressive technology icon Základným parametrom kvalitných viacohniskových kontaktných šošoviek je ostrý zrak na všetky vzdialenosti. Technólogia Balanced Progressive® vyvinutá spoločnosťou CooperVision uplatňuje dve rôzne optické konštrukcie, ktoré zaručujú neobyčajne ostré videnie.

Coopervision Aquaform technology icon Biofinity Multifocal sú vyrobené kombináciou technológií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používaní šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu.

Coopervision extended wear icon Mesačné kontaktné šošovky Biofinity Multifocal sú určené k dennému spôsobu nosenia a k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyňatia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista.


Dostupné taktiež v balení po 6 šošovkách.

Vlastnosti - Biofinity Multifocal (3 šošovky)

Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
ADD PWR: +1.00 D, +1.00 N, +1.50 D, +1.50 N, +2.00 D, +2.00 N, +2.50 D, +2.50 N
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 142 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Multifocal
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

96%
741 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (2)

Máte nejaké otázky?
Darina

Dobrý deň, prosila by som o radu, ak si chcem objednať multifokálne kontaktné šošovky Biofinity Multifocal, používam dioptriu do diaľky -1,75 a na čítanie +1,00. V parametroch pre objednanie je v Add power možnosť +1 D alebo +1 N. Ktorá z týchto možností by bola pre mňa vhodná? Všimla som si, že pri iných značkách multifok.šošoviek je to zadávané inak.....tam mi vyhovuje možnosť Lo. Ďakujem pekne za odpoveď

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Označenie adície rozlišujú len niektorí výrobcovia. D označuje dominantné oko a N označuje nedominantné oko. Tento údaj by Vám mal povedať očný špecialista pri vyšetrení. Pokiaľ ho neviete, je možné objednať si na obe oči šošovky s označením D. Na nákup multifokálnych šošoviek by ste teda zadávala hodnotu dioptrie pre obe oči -1,75 a add power + 1,00 D, ale nemôžeme Vám s istotou povedať, že Vám tento kompromis bude vyhovovať. Z našej ponuky Vám môžeme odporučiť kontaktné šošovky TopVue Air Multifocal, ktoré add power nerozlišujú a naviac ponúkajú službu Garancie vrátenia peňazí. V prípade, žeby Vám kontaktné šošovky nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.
Jaroslava Procházková

som velmi spokojna, sosovky su kvalitne, uz som v nich aj prespala, odporucam