Biofinity Toric (3 šošovky)

15.99 €
100%
Skladom
Kedy odošleme? Streda 15.7.
Pridať k objednávke
7,49 €

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
15.99 €
Výhodná
alternatíva
Obľúbené

TopVue Air for Astigmatism (3 šošovky)

Skladom
  • Vysoký komfort
  • Extrémne priedušné
  • Garancia vrátenia peňazí
Cena len: 15.99 €
Výhodná
alternatíva
Výhodné balíčky:
Doprava zdarma pre objednávky nad 45 €
Skvelé darčeky pre objednávky nad 60 €

Biofinity Toric

Kontaktné šošovky Biofinity Toric od spoločnsoti CooperVision sú kontaktné šošovky pre korekciu vyšších hodnôt astigmatizmu. Sú určené k dennému spôsobu nosenia aj k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyberania z oka. Tento spôsob užívania však musí odporúčiť očný špecialista po vykonaní vyšetrenia.

Technológia Aquaform®

Kontaktné šošovky Biofinity Toric sú vyrobené za využitia technológie materiálov Aquaform®, ktorá kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu. Vďaka nízkemu modulu pružnosti sú šošovky veľmi pružné a mäkké. Neopomenuteľnou súčasťou je aj tvar šošoviek so zaoblenými okrajmi, ktorý minimalizuje kontakt viečka s šošovkou a prispieva tak k dlhodobému pohodliu pri nosení.

Kontaktné šošovky Biofinity Toric ponúkame tiež v balení po 6 kusoch.

Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
DIA: 14.50
BC: 8.70
Obsah balenia: 3 šošovky
Priepustnosť O2: 116 Dk/t
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity Toric
Materiál: Comfilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -10.00 do +8.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno

Recenzie

100%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?

Výber šošoviek

Majka

Dobrý deň, rada by som si objednala mesačné šošovky. Mala som od optometristu na skúšku mesačné Biofinity toric (3ks) a jednodňové Dailies Aqua Comfort Plus toric. Tie jednodňové sú fajn, ale nevidím v nich čítať, ani na PC veľmi, nakoľko na blízko mám už dioptriu o 0,5 viac, ako pri klasických okuliaroch. Dochádzajú mi, tak zvažujem kúpu teraz mesačných. Píše mi, že biofinity už neviete zaručiť, či budú pre obe oči na sklade. Viete mi prosím poradiť, ktoré by mi boli ideálne, aby som v nich bola ok aj na diaľku aj na čítanie? Moje hodnoty sú +1,5 dioptria na obe oči a cylinder -0,75 obe oči. Uhly si vyberiem. Ďakujem pekne.

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Ak vám vyhovujú šošovky Biofinity Toric, vhodnou alternatívou by pre Vás mohli byť kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism. Tieto šošovky sú tiež zo silikón-hydrogélového materiálu. Naviac pri týchto šošovkách funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.

spanie

Mária

dobry den, pouzivam tieto sosovky, pise tu ze spanie so sosovkami, co to presne znamena ? vecer pojdem s nimi spat a nasledne si ich ponecham cely dalsi den ci ako..vdaka za objasnenie

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Áno, chápete to správne. Kontaktné šošovky umožňujú predĺžený spôsob nosenia po dobu niekoľkých po sebe nasledujúcich dní. Avšak tento spôsob nosenia kontaktných šošoviek by Vám pred tým mal schváliť očný špecialista. Dôvodom je, že tento spôsob nosenia nie je vhodný pre všetkých. Ak Vás tento spôsob nosenia zaujal, kontaktujte svojho očného špecialistu. Pekný deň.

Výber šošoviek

Svetlana Ďuranová

Dobrý deň, lekár mi nameral dioptrie na KŠ pravé oko:S -2,25 , C -3,00 , A 177 a ľavé oko S -2, C -2,75 A 6. Môžete mi poradiť tórické šošovky s akými hodnotami si mám podľa tohto vybrať? Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, Svetlana, ďakujeme za otázku. Podľa tabuľkového prepočtu sú hodnoty pre pravé oko: diopria –2,00, cylinder –2,25 a os 180 °. Hodnoty pre ľavé oko: dioptria –2,00, cylinder –2,25 a os 10 °. Pretože tabuľkové prepočty 100% nevyhovujú každému, odporučili by sme Vám mesačné kontaktné šošovky TopVue Air for Astigmatism alebo štrnásťdňové šošovky TopVue Premium for Astigmatism. Pri týchto šošovkách funguje služba Garancia vrátenia peňazí, ktorú môžete využiť v prípade, že by Vám šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali. Pekný deň.

Komentár

Alica Dubecká

Dobrý večer chcela by som sa spýtať, pani doktorka mi napísala parametre Pr. -0.37 -0,5 149° Ľ. - 0,37 -1,25 60°8,6 ja si to neviem objednať chcela by som vás poprosiť o pomôcť a o radu. Ďakujem

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za Váš dotaz. Odporučili by sme Vám pre pravé oko dioptriu –0,50 a pre ľavé oko dioptriu –0,25 cylinder –1,25 a os 60 °. Môžete vyskúšať šošovky TopVue Air a TopVue Air for Astigmatism. U šošoviek môžete v prípade potreby využiť službu Garancia vrátenia peňazí. Ak by sme pre Vás mohli urobiť niečo ďalšie, napíšte nám. Prajeme Vám pekný deň.

Priemer
Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna
Top