Biofinity XR (3 šošovky)

16.29 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 22.10. Stock day info: Today 22. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 22. október zvoľte parametre
Skladom
Pridať k objednávke
6.89 €

Ostatné balenia:

Biofinity XR (3 šošovky) + roztok Gelone 360 ml 23.18 € (Ušetríte 2.00 €)
Biofinity XR (3 šošovky) + roztok Laim-Care 400 ml 24.68 € (Ušetríte 2.50 €)

Ceny poštovného

Zásilkovna
1-2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1-2 dni 2.49 €
Zásilkovna / Remax
1-2 dni 1.99 €
16.29 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biofinity XR

Biofinity XR od spoločnosti CooperVision sú silikón-hydrogélové šošovky s ojedinelou kombináciou vysokého obsahu vody a extrémnej priepustnosti kyslíka.

Coopervision aquaform technology icon Biofinity XR sú vyrobené kombináciou technológií materiálov nazývanej Aquaform®, ktorá prispieva k veľmi vysokému komfortu pri používaní šošoviek. Aquaform® kontaktným šošovkám zaisťuje zvýšenú priedušnosť a zároveň prirodzenú a rovnomernú zmáčavosť ich povrchu.

Coopervision comfort icon Vyvážená kombinácia kvalitného materiálu, designu a optických vlastností tvorí vysoko priedušné šošovky, ktoré zostávajú pohodlné počas celého dňa.

Coopervision extended wear icon Mesačné kontaktné šošovky Biofinity XR sú určené k dennému spôsobu nosenia aj k prespávaniu. Sú vhodné dokonca aj k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní bez vyňatia z oka. Tento spôsob užívania však musí odporučiť očný špecialista.


Biofinity XR sú vyrábané vo vysokých plusových a mínusových dioptriách a rozširujú tak ponuku parametrov klasických Biofinity.

Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.00
Obsah balenia: 3 šošovky
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 128 Dk/t
Za ako dlho vymeniť: 30 dní
Množstvo vody: 48%
Názov produktu: Biofinity XR
Materiál: Comfilcon A
Dioptrie: od -20.00 do +15.00
UV ochrana: Nie
Spanie so šošovkami: Áno
Výhodné balíčky:
Cena 23.18 € Ušetríte 2.00 €

Recenzie

100%
46 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Beata

Dobrý deň Chcem sa spýtať, či tieto kontaktné šošovky sa dajú použiť ako náhrada namiesto FREQUENCY 55, ktoré sa prestali vyrábať. Je možné poslať jeden pár šošoviek na skúšku? Ďakujem.

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Kontaktné šošovky na skúšku bohužiaľ neposkytujeme. Ale môžeme Vám odporučiť kontaktné šošovky od značky TopVue, pri ktorých funguje služba Garancia vrátenia peňazí. V prípade, že by Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete túto službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Kontaktné šošovky Biofinity XR, o ktoré máte záujem by sme neodporúčali, pretože sú zo silikón-hydrogélového materiálu, na ktorý nie ste zvyknutá. Z nášho sortimentu by sme Vám preto ponúkli kontaktné šošovky TopVue Plus, ktoré sú z rovnakého materiálu ako kontaktné šošovky Frequency 55. Ak by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Pekný deň.