Biotrue ONEday (5 šošoviek)

Ostatné balenia:

Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday

Biotrue ONEday patria medzi jednodenné kontaktné šošovky spoločnosti Bausch and Lomb. Sú inšpirované vnútorným prostredím ľudského oka a navrhnuté tak, aby napodobňovali jeho prirodzené vlastnosti. Vďaka tomu poskytujú nositeľom celodenný komfort a dostatočnú hydratáciu potrebnú pre správne okysličenie rohovky.

HyperGel

Na vytvorenie šošoviek Biotrue ONEday bol použitý hypergélový materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón-hydrogélu. Výsledkom je vysoký obsah vody a veľká priepustnosť kyslíka. Technológia hypergélu pracuje na báze aktívnych zložiek obsiahnutých vo vrchnej vrstve materiálu šošovky. Tieto látky sa potom podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu, odkedy sú nasadené. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

UV filter

Súčasťou Biotrue ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že kontaktné šošovky vybavené UV filtrom nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada slnečných okuliarov. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť. Neexistujú žiadne klinické štúdie, ktorá by dokazovali, že nosenie kontaktných šošoviek s UV filtrom znižuje riziko výskytu očných chorôb.

Dostupné tiež v balení po 30 či 90 kusoch.

Vlastnosti - Biotrue ONEday (5 šošoviek)

Výrobca: Bausch and Lomb
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 5 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Množstvo vody: 78%
Názov produktu: Biotrue ONEday
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Nesofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Áno
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

89%
57 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre

Máte nejaké otázky?