Biotrue ONEday for Astigmatism (90 šošoviek)

85.49 €
97% odporúčaní
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Skladom
Kedy odošleme? Streda 27.10. Stock day info: Tomorrow 27. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
85.49 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Astigmatism

Sú to tórické kontaktné šošovky s každodennou výmenou. Bausch & Lomb pre vás má jednodňové šošovky Biotrue ONEday for Astigmatism vyrobené z hydrogélového materiálu. Šošovky majú obsah vody 78 % a priepustnosť kyslíka 42 Dk/t. Tieto hodnoty sprostredkujú úplne pohodlné nosenie aj pre citlivejšie oči. V balení nájdete 90 kusov kontaktných šošoviek pre korekciu astigmatizmu.
V našej ponuke nájdete aj menšie balenie obsahujúce 30 kusov kontaktných šošoviek.

Zdravé a pohodlné nosenie

Kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Astigmatism prináša na trh Bausch & Lomb a na ich vlastnostiach si spoločnosť dala naozaj záležať. Vysoká hydratácia sľubuje pohodlie pri nosení a vďaka vysokým hodnotám priepustnosti kyslíka si oči udržia zdravý vzhľad.
Spoločnosť Bausch & Lomb vytvorila štúdiu, v ktorej bolo preukázané, že kontaktné šošovky Biotrue ONEday for Astigmatism sú schopné po 16 hodín udržať 98% svojej vlhkosti. Navyše sú skonštruované formou Peri-ballast. Táto technológia znamená, že kontaktná šošovka nemá v žiadnej svojej časti zhustený materiál a nedochádza k obmedzeniu priepustnosti kyslíka.
Biotrue ONEday for Astigmatism sú opatrené značkou, ktorá pomáha šošovku nasadiť v správnej polohe. Do šošovky je zavedený UV filter, ktorý v kombinácii so slnečnými okuliarmi pomáha chrániť zrak pred UV žiarením.
Vlastnosti
Výrobca: Bausch and Lomb
DIA: 14.50
BC: 8.40
Obsah balenia: 90 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 42 Dk/t
Množstvo vody: 78%
Názov produktu: Biotrue ONEday for Astigmatism
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nesofilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Áno

Recenzie

97%
197 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre

Máte nejaké otázky?