Cébé Sleepwalker CS32803

Dámske Pánske
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
144 mm
Ďalšie rozmery
16 mm
135 mm
41 mm 54 mm
Skladom
Kedy odošleme: Piatok 2.12.
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
73.34 € 57.90 € Zľava -21%

O značke Cébé

Značka Cébé je priekopníkom vo vývoji športových okuliarov. Začínala ako malá spoločnosť pred viac ako sto rokmi a rozrástla sa v celosvetového výrobcu slnečných okuliarov, lyžiarskych okuliarov a ďalšieho vybavenia na zimné športy. Cébé je značka pre všetkých, ktorý majú radi adrenalín. Kombinuje technickú dokonalosť so štýlom. Pokiaľ milujete dobrodružstvo, pohyb v prírode a dobývanie nových obzorov, potom je pre vás Cébé ideálnym parťákom!

O týchto okuliaroch

Tvar rámov je hranatý, čím sa zvlášť hodí pre ľudí s okrúhlou, diamantovou a oválnou tvárou. Rámy sú prevažne čierne, vďaka čomu sa jednoducho kombinujú a sú spoľahlivou voľbou pre každodenný či elegantný štýl. Sklá sú červenej farby, čo zlepšuje vnímanie hĺbky a zlepšuje farebné rozlíšenie. Sklá sú žltej farby, čím poskytujú dostatočný jas v obmedzených svetelných podmienkach. Sklá sú pokryté zrkadľujúcou vrstvou, ktorá napomáha Vášmu videniu zjemnením v ostrých svetelných podmienkach. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Ideálne slnečné okuliare na športové alebo outdoorové aktivity. Tieto rámy majú elegantný matný povrch.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.