Čistiaca sada na okuliare Laim-Care

4.79 €
96% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 28.3. zvoľte parametre
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
4.79 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Čistiaci set na okuliare LAIM-CARE

Čistiaci set LAIM-CARE obsahuje čistiaci sprej na okuliarové šošovky 30 ml, handričku na leštenie okuliarových skiel a cestovný skrutkovač na doťahovanie okuliarových skrutiek. Celý set je zabalený v praktickej uzatvárateľnej taštičke. Čistiaci sprej LAIM-CARE 30 ml je určený na všetky typy okuliarových šošoviek (vrátane plastových) s akoukoľvek povrchovou úpravou, a tak sa týmto sprejom dajú čistiť aj displeje, obrazovky, monitory alebo zrkadlá. Sprej neobsahuje lieh a je šetrný k životnému prostrediu.

Čistiaca handrička dodávaná v balení LAIM-CARE setu je vyrobená z ultra jemných mikrovláken, vďaka ktorým nezanecháva pri čistení žiadne šmuhy.
Súčasťou balenia je tiež malý celý cestovný skrutkovač, ktorý Vám pomôže, keď dôjde k uvoľneniu skrutky okuliarových nožičiek.

Vlastnosti - Čistiaca sada na okuliare Laim-Care

Obsah: 30 ml

Recenzie

96%
109 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Helena Urgelova

To je všetko na cistenieokuliar9v

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, tento celý set slúži k starostlivosti o okuliare. Sprej a handrička slúžia k čisteniu okuliarových skiel a malý šrobovák slúži k doťahovaniu šróbov, ktoré sú v spojoch okuliarov. Všetko je uložené v praktickom prehľadnom puzdre, ktoré môžete všade nosiť so sebou. Pekný deň.