Čistiaca sada na okuliare Laim-Care

4.79 €
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 20.4. Utorok 20.4. zvoľte parametre

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
4.79 €
Darček zdarma v cene až 15.99 € k objednávke nad 60.00 €

Čistiaci set na okuliare LAIM-CARE

Čistiaci set LAIM-CARE obsahuje čistiaci sprej na okuliarové šošovky 30 ml, handričku na leštenie okuliarových skiel a cestovný skrutkovač na doťahovanie okuliarových skrutiek. Celý set je zabalený v praktickej uzatvárateľnej taštičke. Čistiaci sprej LAIM-CARE 30 ml je určený na všetky typy okuliarových šošoviek (vrátane plastových) s akoukoľvek povrchovou úpravou, a tak sa týmto sprejom dajú čistiť aj displeje, obrazovky, monitory alebo zrkadlá. Sprej neobsahuje lieh a je šetrný k životnému prostrediu. 

Čistiaca handrička dodávaná v balení LAIM-CARE setu je vyrobená z ultra jemných mikrovláken, vďaka ktorým nezanecháva pri čistení žiadne šmuhy.
Súčasťou balenia je tiež malý celý cestovný skrutkovač, ktorý Vám pomôže, keď dôjde k uvoľneniu skrutky okuliarových nožičiek.

Vlastnosti
Obsah: 30 ml

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Komentár

Helena Urgelova

To je všetko na cistenieokuliar9v

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, tento celý set slúži k starostlivosti o okuliare. Sprej a handrička slúžia k čisteniu okuliarových skiel a malý šrobovák slúži k doťahovaniu šróbov, ktoré sú v spojoch okuliarov. Všetko je uložené v praktickom prehľadnom puzdre, ktoré môžete všade nosiť so sebou. Pekný deň.