Clariti 1 day Toric (30 šošovky)

23.49 €
80%
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 13.7.

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
23.49 €
Doprava zdarma pre objednávky nad 45 €
Skvelé darčeky pre objednávky nad 60 €

Popis šošoviek Clariti 1 day Toric

Clariti 1 day Toric sú silikón-hydrogélové kontaktné šošovky s každodennou výmenou. Tieto jednodňové šošovky sú určené pre korekciu astigmatizmu a ponúkajú širokú škálu kombinácií parametrov sférických dioptrií, cylindrických dioptrií a osi. Clariti 1 day Toric majú priedušný materiál, ktorý zásobuje oči dostatočným množstvom kyslíka. Materiál s technológiou WetLoc vám poskytne celodenné pohodlné a zdravé nosenie v každej situácii. Šošovky sú dostupné v balení po 30 kusoch.

Priedušný silikón-hydrogél

Clariti 1 day sú vyrobené z materiálu Somofilcon A, ktorý sa radí do skupiny silikón-hydrogélových materiálov. Materiál tohto typu poskytne očiam dostatočný prísun kyslíka a zároveň šošovky obsahujú príjemný podiel vody pre pohodlné nosenie. K celodennému pohodliu počas nosenia prispieva veľkým dielom aj technológia WetLoc. Táto technológia sa stará o to, aby vo vnútri zabudovaná vlhkosť bola rovnomerne rozptýlená na povrch šošovky Clariti 1 day, ktorý tak zostane neustále vlhký a tým pádom pre oko príjemný.

Kontaktné šošovky Clariti 1 day majú UVA a UVB filter, ktorý pohlcuje veľkú časť škodlivého žiarenia. Aj tak ale nesmiete zabúdať na celkovú ochranu očí pomocou slnečných okuliarov. 

Korekcia astigmatizmu

Astigmatizmus je spôsobený nerovnosťami na rohovke. Ľudia trpiaci touto poruchou sa často sťažujú na bolesti hlavy a niekedy aj závrate. Pre korekciu je potrebných viac parametrov a je teda nutné, aby všetky perfektne sedeli. Astigmatizmus sa napravuje cylindrickou dioptriou osou, a pretože je porucha často spojená s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, tak aj sférickú dioptriu.

Rodina šošoviek Clariti 1 day

CooperVision uviedol Clariti 1 day ako ucelenú rodinu kontaktných šošoviek, ktorá ponúka produkty pre korekciu krátkozrakosti a ďalekozrakosti – Clariti 1 day, astigmatizmu – Clariti 1 day a presbyopie – Calriti 1 day.
Vlastnosti
Výrobca: CooperVision
BC: 8.60
DIA: 14.30
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Množstvo vody: 56%
Priepustnosť O2: 57 Dk/t
Názov produktu: Clariti 1 day Toric
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Spanie so šošovkami: Nie
Materiál: Somofilcon A
UV ochrana: Áno

Recenzie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre

Máte nejaké otázky?
Priemer
Slovenská Pošta Remax/Pošta Zásilkovna
Top