Clear 1-Day (30 šošoviek)

21.49 € 20.19 €
80%
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Skladom
Product detail: Show parameters
attributesPrimary

Piatok 21.6.

cleaner
blank
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
21.49 € 20.19 €
Výhodná
alternatíva

TopVue Elite+ sú jednodenné kontaktné šošovky vysokej kvality, ktoré korigujú krátkozrakosť a ďalekozrakosť. Ideálne pre aktívny životný štýl a pre všetkých, ktorí si nechcú robiť starosti so starostlivosťou o šošovky. 30 ks v balení.

Cena 14.99 € Ušetríte 5.20 €
Výhodná
alternatíva
Doprava zdarma pre objednávky nad 10 €
Skvelé darčeky nad 45 €

Jednodenné šošovky od ClearLab

Asférické jednodenné kontaktné šošovky Clear 1-Day poskytujú neprekonateľný a dlhotrvajúci komfort pri nosení kontaktných šošoviek. Užite si komfort, jasné a ostré videnie so šošovkami Clear 1-Day v situáciách prinášajúcich väčšiu záťaž pre vaše oči – pri práci s počítačom, pri riadení vozidla za šera… Šošovky sú vhodné aj na korekciu slabého astigmatizmu.

Materiál šošoviek Clear 1-Day

Tieto mäkké kontaktné šošovky boli vyrobené z biokompatibil­ného materiálu podľa vzoru oka. Vďaka tomu je zaručená prirodzená starostlivosť a ochranné procesy. Vysoký obsah vody udržuje stabilné zvlhčenie oka po celý deň a znižuje vysychanie očí. Vlastnosti tohto materiálu teda ocenia predovšetkým citliví nositelia.

Technológia AQUAGRIP

Pri výrobe kontaktných šošoviek Clear 1-Day bola použitá technológia AQUAGRIP, ktorá je charakterizovaná vynikajúcou schopnosťou viazať vodu. Svojimi vlastnosťami zvyšuje odolnosť voči dehydratácii a zvyšuje zmáčavosť šošovky, čím výrazne prispieva k pohodliu pri nosení. Technológia použitá pri výrobe šošoviek Clear 1-Day je nielen veľmi hygienická (absolútne žiadny kontakt so šošovkou), ale aj najekologickejšia (o 80 % menej plastu).

Určené na denné nosenie

Denný spôsob nosenia kontaktných šošoviek predstavuje tú najzdravšiu a najpohodlnejšiu možnosť nosenia šošoviek. Každý deň nový pár šošoviek, žiadne roztoky na dezinfekciu a žiadne čistenie kontaktných šošoviek.
Vlastnosti
Výrobca: ClearLab
BC: 8.80, 8.70
DIA: 14.20
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 24 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 25,38 Dk/t
Množstvo vody: 58%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Hioxifilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie

Recenzie

80%
0x
0x
0x
0x
0x
Ohodnotiť produkt
100%

Komentáre

Máte nejaké otázky?
Slovenská Pošta GLS Zásilkovna
Top