ColourVUE Crazy Lens - BlackOut - nedioptrické (2 šošovky)

14.99 €
96% odporúčaní
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Streda 27.10. Stock day info: Tomorrow 27. október Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
  Skladom

  Ceny poštovného

  Zásilkovna
  1-2 dni 1.39 €
  Slovenská Pošta
  1-2 dni 2.49 €
  Zásilkovna / Remax
  1-2 dni 1.99 €
  14.99 €
  Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €
  ColourVUE Crazy Lens - BlackOut - nedioptrické (2 šošovky)

  Nedioptrické farebné kontaktné šošovky

  Nedioptrické farebné kontaktné šošovky sú kozmetické šošovky, ktoré neposkytujú korekciu zraku. Každý, kto by si chcel kúpiť nedioptrické kontaktné šošovky, by mal mať predpis s hodnotou plano, čo znamená nulovú dioptriu. Profesionálne premeranie očí vám taktiež povie aké šošovky pre Vás budú pohodlné a aké nie.

  O ColourVue Crazy

  Kontaktné šošovkyCrazy sú šošovky z rady ColourVue Family. Šošovky sú špeciálne navrhnuté tak, aby prekryli prirodzenú farbu dúhovky unikátnymi a obľúbenými vzormi. Hodia sa skvele na cosplay, na karneval alebo halloweensku party. Vyrábajú sa v niekoľkých variantoch s roznou dĺžkou nosenia, väčšinou majú dlhú trvanlivosť, ak sa o ne dobre staráte. Jedná sa o skvelý doplnok, ktorý dotiahne k dokonalosti každý originálny look.

  Vlastnosti
  Farba: Čierna, Špeciálna
  Výrobca: Maxvue Vision
  BC: 8.60
  DIA: 14.00
  Obsah balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Exspirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 22 Dk/t
  Za ako dlho vymeniť: 365 dní
  Množstvo vody: 45%
  Názov produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Spanie so šošovkami: Nie
  UV ochrana: Nie
  Výhodná
  alternatíva
  NOVINKA
  Výhodná
  alternatíva

  Recenzie

  96%
  171 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

  Komentáre (2)

  Máte nejaké otázky?

  Anonym

  Môžem sa opýtať tieto šošovky sa budú môcť nosiť celý rok ??

  Odpoveď

  info@alensa.sk

  Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Áno, tieto kontaktné šošovky môžete pri správnej starostlivosti využívať po celý rok. Farebné kontaktné šošovky vyžadujú rovnakú starostlivosť, ako klasické kontaktné šošovky, avšak k starostlivosti o šošovky sa používajú výlučne univerzálne roztoky. Farebné šošovky nie sú určené na prespanie, a preto je dôležité ich pred spaním z očí vybrať. Šošovky by sa mali vždy po nosení mechanicky očistiť a umiestniť do čerstvej dávky roztoku k nevyhnutnej regenerácii. Ak sú šošovky uložené v jednej dávke roztoku jeden týždeň, odporúčame kontaktné šošovky mechanicky očistiť a uložiť ich do novej dávky roztoku minimálne na 4 hodiny pred ďalšou aplikáciou. Súčasne u kontaktných šošoviek s ročnou periódou výmeny zároveň odporúčame vymeniť puzdro aspoň s každou novou fľašou roztoku. Šošovkám tak doprajete potrebné čisté prostredie a hygienu. Ak sa budete o svoje ročné šošovky takto dôsledne starať, budete ich skutočne môcť bez obáv využívať po celý rok.

  Michal

  Dobrý deň. Mal by som záujem o šošovky ColourVUE Crazy Lens - BlackOut - nedioptrické, no chcel by som sa opýtať či potrebujem mať zmerané zakrivenie oka u očného alebo je to zakrivenie univerzálne. Niečo som si o tom zisťoval no niekde sa píše že treba to mať zmerané a nesedí to každému a niekde zase že zakrivenie oka rozdielne od bežného ma len malo ľudí a aj keď zakrivenie je tak to šošovke nevadí. Ďakujem za odpoveď.

  Odpoveď

  info@alensa.sk

  Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Určite je ideálne mať túto hodnotu nameranú. Máte potom aspoň predstavu o tom, ktoré šošovky sú svojimi parametrami pre Vaše oči najideálnejšie. Zakrivenie samo o sebe nie je pre nosenie a pohodlie rozhodujúce. Vždy je nutné brať ohľad aj na priemer šošovky a pre oči sú vždy najdôležitejšie vlastnosti materiálu šošovky - obsah vody a priepustnosť kyslíka. Crazy šošovky sú veľmi špecifické a podľa nášho názoru nie sú ideálne pre každodenné celodenné nosenie. Ide o šošovky na výnimočné príležitosti ako večierky a kostýmové párty. Bohužiaľ, kým šošovky nevyskúšate, nikto Vám vopred nepovie, ako Vám budú pohodlné. V prípade, že by sme pre Vás mohli urobiť čokoľvek ďalšie, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.