ColourVUE Crazy Lens - Orange Werewolf - nedioptrické (2 šošovky)

14.99 €
89% odporúčaní
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Štvrtok 21.10. Stock day info: Today 21. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 21. október zvoľte parametre
  Skladom

  Ceny poštovného

  Zásilkovna
  1-2 dni 1.39 €
  Slovenská Pošta
  1-2 dni 2.49 €
  Zásilkovna / Remax
  1-2 dni 1.99 €
  14.99 €
  Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €
  ColourVUE Crazy Lens - Orange Werewolf - nedioptrické (2 šošovky)

  Nedioptrické farebné kontaktné šošovky

  Nedioptrické farebné kontaktné šošovky sú kozmetické šošovky, ktoré neposkytujú korekciu zraku. Každý, kto by si chcel kúpiť nedioptrické kontaktné šošovky, by mal mať predpis s hodnotou plano, čo znamená nulovú dioptriu. Profesionálne premeranie očí vám taktiež povie aké šošovky pre Vás budú pohodlné a aké nie.

  O ColourVue Crazy

  Kontaktné šošovkyCrazy sú šošovky z rady ColourVue Family. Šošovky sú špeciálne navrhnuté tak, aby prekryli prirodzenú farbu dúhovky unikátnymi a obľúbenými vzormi. Hodia sa skvele na cosplay, na karneval alebo halloweensku party. Vyrábajú sa v niekoľkých variantoch s roznou dĺžkou nosenia, väčšinou majú dlhú trvanlivosť, ak sa o ne dobre staráte. Jedná sa o skvelý doplnok, ktorý dotiahne k dokonalosti každý originálny look.

  Vlastnosti
  Farba: Oranžová, Žltá, Špeciálna
  Výrobca: Maxvue Vision
  BC: 8.60
  DIA: 14.00
  Obsah balenia: 2 šošovky
  Dioptrie: 0
  Exspirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 22 Dk/t
  Za ako dlho vymeniť: 365 dní
  Množstvo vody: 45%
  Názov produktu: ColourVUE Crazy Lens
  Materiál: Hydrogel Terpolymer
  Spanie so šošovkami: Nie
  UV ochrana: Nie

  Recenzie

  89%
  22 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

  Komentáre (1)

  Máte nejaké otázky?

  Martin

  ColourVUE Crazy Lens - Orange Werewolf - nedioptrické (2 šošovky) Zdravím chcem sa opýtať na tieto šošovky. Potrebujem k nim aj nejaký roztok ak áno ktorý ? A píše sa pri nich vymeniť za 365 dni neviem ci správne rozumiem ale tie šošovky môžem mat nepretržite v očiach cely rok ?

  Odpoveď

  info@alensa.sk

  Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Crazy kontaktné šošovky vyžadujú rovnakú starostlivosť, ako klasické kontaktné šošovky, a k starostlivosti o šošovky používajte výlučne univerzálne roztoky napr. roztok Gelone. Farebné šošovky je nutné vždy pred spaním z očí vybrať – výrobcovia prespávanie s farebnými šošovkami neodporúčajú. Šošovky by sa mali vždy po nosení mechanicky očistiť a umiestiť do čerstvého množstva roztoku k nevyhnutnej regenerácii. Ak sú šošovky uložené v jednej dávke roztoku jeden týždeň, odporúčame kontaktné šošovky mechanicky očistiť a uložiť ich do novej dávky roztoku minimálne na 4 hodiny pred ďalšou aplikáciou. Pri kontaktných šošovkách s ročnou periódou výmeny zároveň odporúčame vymeniť puzdro aspoň s každou novou fľaštiškou roztoku. Šošovkám tak doprajete potrebné čisté prostredie a hygienu. Pokiaľ sa budete o svoje ročné šošovky dôsledne starať, budete ich môcť bez obáv využívať počas celého roka. Pekný deň.