Dailies AquaComfort Plus (30 šošoviek)

12.60 €
94% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Utorok 31.1. zvoľte parametre
Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Kuriér na adresu (1–2 dni) 1.89 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
12.60 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus ponúkame tiež v balení po 90 šošoviek.

Dailies AquaComfort Plus (90 šošovek) sú nové jednodenné kontaktné šošovky od spoločnosti Alcon.

Na rozdiel od svojho predchodcu, bežných jednodenných šošoviek Focus Dailies All Day Comfort, sa pýšia perfektným zvlhčením, čo robí užívanie tohto druhu šošoviek znateľne príjemnejším.

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, kde je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok – hydrofilného PEG (polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA (polyvinyl alkohol) obsiahnutého v materiáli šošovky, ktorý sa uvoľňuje po celý deň s každým žmurknutím. Človek žmurkne priemerne 11 000-krát denne!

Prechod z Focus Dailies All Day Comfort na Focus Dailies Aqua Comfort Plus je úspešný približne v 95 % prípadov.

Vlastnosti - Dailies AquaComfort Plus (30 šošoviek)

Výrobca: Alcon
BC: 8.70
Obsah balenia: 30 šošoviek
DIA: 14.00
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Množstvo vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus
Dioptrie: od -15.00 do +8.00
Materiál: Nelfilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

94%
586 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?
Diana Glézlová

Dobrý deň, vedeli by ste mi poradiť s prepočtom dioptríi okuliarov na kontaktné šošovky? Sférické dioptrie mám na pravé oko -4.0, cylinder/dioptria -0,5 os 110.Sférické dioptrie na Ľavé oko -3,5 cylinder/dioptria -0,5 a os 86. Ďakujem

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Radi by sme Vás upozornili, že správne by ste mali mať šošovky pred nákupom na internete vybrané a odborne aplikované očným špecialistom. Ten Vám premeria oči, vyberie vyhovujúcu variantu a doladí korekciu zraku k dokonalosti. Takto na diaľku Vám nedokážeme s istotou povedať, či Vám šošovky sadnú. Napr. v prípade nevyhovujúcich veľkostných parametrov môžu šošovky oko "škrtiť" alebo naopak v oku "plávať". Pokiaľ si predsa len chcete vybrať šošovky sama, bez odbornej pomoci, mohli by sme Vám z nášho sortimentu ponúknuť šošovky TopVue, ktoré disponujú službou Garancie vrátenia peňazí. Aj keď máte nameranú hodnotu cylindra, jeho hodnota je zatiaľ príliš nízka a ku korekcii zraku Vám budú stačiť klasické, sférické šošovky. Pre pravé oko budete potrebovať šošovku s hodnotou dioptrie -4,00, pre ľavé oko potom bude mať šošovka hodnotu dioptrie -3,50. Ak nemáte so šošovkami skúsenosti, odporučili by sme Vám jednodennú variantu TopVue One+. Ak by ste chceli skôr viacdennú variantu, mohli by sme Vám ponúknuť TopVue Air. Nezabudnite, že k viacdenným šošovkám budete potrebovať aj roztok k starostlivosti, napr. Gelone. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám, radi Vám poradíme. Pekný deň.