Dailies AquaComfort Plus Toric (90 šošoviek)

56.19 €
99% odporúčaní
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
Skladom
Kedy odošleme? Pondelok 27.9. Stock day info: Tomorrow 27. september Stock day info: Ready to be sent Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
Skladom
Doprava je pri tomto produkte zadarmo!
56.19 €
Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Dailies AquaComfort Plus Toric

Dailies AquaComfort Plus Toric sú kontaktné šošovky určené na korekciu astigmatizmu. Užívateľom ponúkajú trojnásobnú hydratáciu, rovnomerne ostrý a jasný pohľad a osviežujúce pohodlie po celý deň.

Kvalitné zvlhčenie, vyšší komfort

Prvým zvlhčujúcim faktorom je lubrikant HPMC, ktorý je obsiahnutý už v roztoku vaničky, v ktorej je kontaktná šošovka uložená. Pôsobí teda bezprostredne po nasadení šošovky. Druhým je kombinácia dvoch látok – hydrofilného PEG (polyetylén glykol) a zvlhčujúceho PVA, ktorý sa uvoľňuje po celý deň s každým žmurknutím. Každý človek žmurkne denne priemerne 11 000-krát!

Vlastnosti
Výrobca: Alcon
BC: 8.80
DIA: 14.40
Obsah balenia: 90 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Množstvo vody: 69%
Názov produktu: Dailies AquaComfort Plus Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.75
Dioptrie: od -9.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie

Recenzie

99%
172 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Peter

Dobry den, Viete mi poslat testovaci par sosoviek?

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Skúšobné kontaktné šošovky, bohužiaľ, neposkytujeme. Túto výsadu umožňujú výrobcovia len kamenným optikám. Pokiaľ máte záujem o jednodenné kontaktné šošovky a bojíte sa stratenej investície, môžeme Vám odporučiť kontaktné šošovky TopVue One+. Značka TopVue disponuje službou Garancie vrátenia peňazí. V prípade, že Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nesadnú, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.