Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

25.29 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? utorok 16.4. zvoľte parametre
Vybrať parametre aj pre druhé oko
Ostatné balenia
Osobný odber (1–3 dni) 1.35 € *
DPD Kuriér (1–2 dni) 2.00 € *
Packeta domov (1–2 dni) 2.50 €
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
25.29 €
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

Výrobca: Alcon
BC: 8.50
DIA: 14.10
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
46 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (5)

Máte nejaké otázky?
Henrieta

Dobrý deň, používala som dávnejšie soflensy zakr 8,6 a priemer 14,2. Potom som prešla na acuvue moist (8,5 a priemer 14,2), mala som aj acuvue trueye. Bolo to v celku ok, ale mám fakt sUché oči a alergickú konjuktivitidu a po pár hodinách už musím kvapkat kvapky, tak rozmyslam žeby som skúsila tieto dailies total, pripadne biotrue, alebo acuvue oasys hydralux. Neporadite mi ktoré by boli vhodnejšie? Šošovky nosím príležitostne, viac v lete…. Ďakujem za odpoved

Odpoveď info@alensa.sk
Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Správne by každá re-aplikácia kontaktných šošoviek mala prebehnúť pod dohľadom odborníka. Očný špecialista Vám na základe Vašich parametrov, potrieb a preferencií odporučí vhodné šošovky. Počas ich skúšania potom v prípade potreby upraví korekciu alebo zmení šošovky k Vašej plnej spokojnosti. Najmä pokiaľ trpíte na syndróm suchého oka a alergickou konjuktivitídou, konzultácia s odborníkom by bola najvhodnejšia. V prípade alergickej konjuktivitídy sa často neodporúča nosiť kontaktné šošovky. Pokiaľ je nosenie šošoviek pre Vás nutnosťou, určite by boli najvhodnejšie práve jednodenné šošovky doplnené používaním očných kvapiek s protizápalovými účinkami, napr. HYLO Dual. Ak si však šošovky vyberiete sama bez odbornej pomoci, prosím, majte na pamäti, že na nevhodný výber šošoviek alebo ich parametrov nie je možné uplatniť prípadnú reklamáciu. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sme Vám plne k dispozícii. Pekný deň.
Hello

Hello, i can recived them tomorrow ?

Odpoveď info@alensa.sk

Hello, thank you for your question. If you will buy this contact lenses, you will must doing classic internet purchase. After you pay purchase, we send your it on your adress. Have a nice day.

Gabriela Plevková

Dobrý deň, pri prevzatí a otvorení jedného páru šošoviek že som si vybrala zlé šošovky, namiesto -2,50 som vybrala +2,50. Dajú sa vrátiť aj napriek tomu že sú otvorené?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý den, ďakujeme Vám za otázku. Je nám to veľmi ľúto, ale rozbalené šošovky, bohužiaľ, nie je možné vrátiť. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Daša

Dobrý den, ako je možné že Dailies Total 1 cez heureku mate v cene 18,69 a ked ma prehodí na vašu stránku mate cenu 22,99Eur. Nie je to v poriadku. Objednávam si u Vás tieto šošovky pravidelne takže by bolo ok keby sa ceny zhodovali.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Rozdielne ceny sa skutočne môžu objaviť, pretože cez cenové porovnávače môžu prebiehať rôzne premenlivé akcie, ktoré sa vzťahujú na vybrané produkty daných parametrov. Je nám ľúto, že to považujete za nedostatok.Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Nela

Chválim roztok aj šošovky, doručenie v poriadku a včas, šošovky rovnaké ako z optiky, lenže za polovičnú cenu.