Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

25.29 €
100% odporúčaní
Skladom
Kedy odošleme? Piatok 24.3. zvoľte parametre

Ostatné balenia:

Osobný odber (1–2 dni) 1.79 € *
Slovenská pošta (kuriér) (1–2 dni) 1.89 € *
Packeta domov (1–2 dni) 1.89 €   
* Doprava zadarmo pri objednávke nad 59.00 €
25.29 €
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €

Nová éra komfortu kontaktných šošoviek s Dailies TOTAL1

Denné šošovky Dailies TOTAL1 od společnosti Alcon prinášajú úplne nový smer vo vývoji kontaktných šošoviek. Unikátna technológia výroby kombinuje silikón-hydrogél s vysokou priepustnosťou kyslíka a klasický hydrogél s vysokým obsahom vody tak, aby ste z nich získali len to najlepšie.

Pohodlie a zdravé oči bez začervenania

Dailies TOTAL1prvé a jediné šošovky s variabilným obsahom vody. Jadro tvorí silikón-hydrogél s obsahom vody 33 %, čím je zaistená vysoká priepustnosť kyslíka. Naopak povrch šošovky, ktorý prichádza do styku s jemnými a citlivými tkanivami oka, je z klasického hydrogélu s vysokým obsahom vody. Spojenie týchto parametrov vám zaistí výnimočný pocit pohodlia po celý deň.

Najzdravší spôsob nosenia

Dailies TOTAL1 patria medzi jednodňové kontaktné šošovky. Každý deň rozbalíte nový pár, ktorý po použití jednoducho vyhodíte. Ide o jednoznačne najpohodlnejší variant nosenia kontaktných šošoviek, pretože odpadá všetká starostlivosť o šošovky a tiež o variant nejsterilnější, a teda aj najmenej rizikový.

Dostupné tiež v balení po 90 kusoch.

Vlastnosti - Dailies TOTAL1 (30 šošoviek)

Výrobca: Alcon
BC: 8.50
DIA: 14.10
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 156 Dk/t
Množstvo vody: 33%
Názov produktu: Dailies TOTAL1
Materiál: Delefilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie
Zdravotnícka pomôcka: Áno

Recenzie

100%
33 našich zákazníkov odporúča tento produkt. recenzie nie sú overené

Komentáre (4)

Máte nejaké otázky?
Hello

Hello, i can recived them tomorrow ?

Odpoveď info@alensa.sk

Hello, thank you for your question. If you will buy this contact lenses, you will must doing classic internet purchase. After you pay purchase, we send your it on your adress. Have a nice day.

Gabriela Plevková

Dobrý deň, pri prevzatí a otvorení jedného páru šošoviek že som si vybrala zlé šošovky, namiesto -2,50 som vybrala +2,50. Dajú sa vrátiť aj napriek tomu že sú otvorené?

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý den, ďakujeme Vám za otázku. Je nám to veľmi ľúto, ale rozbalené šošovky, bohužiaľ, nie je možné vrátiť. Ďakujeme za pochopenie. Pekný deň.

Daša

Dobrý den, ako je možné že Dailies Total 1 cez heureku mate v cene 18,69 a ked ma prehodí na vašu stránku mate cenu 22,99Eur. Nie je to v poriadku. Objednávam si u Vás tieto šošovky pravidelne takže by bolo ok keby sa ceny zhodovali.

Odpoveď info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za komentár. Rozdielne ceny sa skutočne môžu objaviť, pretože cez cenové porovnávače môžu prebiehať rôzne premenlivé akcie, ktoré sa vzťahujú na vybrané produkty daných parametrov. Je nám ľúto, že to považujete za nedostatok.Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.

Nela

Chválim roztok aj šošovky, doručenie v poriadku a včas, šošovky rovnaké ako z optiky, lenže za polovičnú cenu.