Darčekový poukaz na šošovky a okuliare v hodnote 25 €

25.00 €
Darčekový poukaz Vám pošleme na e-mail. Neobdržíte ho fyzicky poštou. Platnosť poukazu 24 mesiacov od dátumu zakúpenia.
Kedy odošleme? 1 ks Pondelok 6.2. zvoľte parametre
25.00 €

Darčekový poukaz

Chcete darovať praktický darček v podobe dioptrických či slnečných okuliarov, kontaktných šošoviek alebo produktov pre starostlivosť o oči? Pre tieto prípady je tu náš darčekový poukaz! Perfektný spôsob, ako urobiť radosť druhému.

Ako to funguje?

  • Darčekový poukaz v elektronickej podobe obdržíte hneď po zaplatení priamo do vašej e-mailovej schránky v PDF formáte. Poukaz si môžete vytlačiť, vložiť do obálky a behom chvíľky tak máte vyriešený darček pre svojich blízkych.
  • Každý poukaz má svoj špecifický kód, ktorý je pri uplatnení poukazu nutné zadať do objednávky do poľa pre zľavový kód.
  • Poukaz sa dá využiť na nákup v našom e-shope, a to na akýkoľvek tovar či službu. Je možné ho uplatniť len v jeho plnej výške, prípadne je možné doplatiť čiastku, o ktorú nákup presiahne hodnotu darčekového poukazu. Poukaz nie je možné vymeniť za peniaze.
  • Darčekový poukaz má platnosť 24 mesiacov.

Upozornenie:
Poukaz je možné uhradiť iba bezhotovostnou transakciou, nie dobierkou ani formou zákazníckeho kreditu. Nevyužitý poukaz nie je možné vymeniť za iný, ani ho kompenzovať iným spôsobom.

Všetky varianty tohto produktu:

Komentáre

Máte nejaké otázky?