Dioptrické okuliare - Carrera, Crullé, Hugo Boss, Polaroid, Tommy Hilfiger

Ste originálny a nekonvenčný? Nechajte za seba hovoriť štýlové okuliare a urobte odvážny krok vpred práve s dizajnovými okuliarmi Carrera. Známa talianská značka ponúka osobité okuliare, medzi ktorými si vyberiete, či už máte radi obdĺžnikové, okrúhle alebo štvorcové tvary. Okuliare Carrera sú veľmi obľúbené aj medzi celebritami a stali sa nesmrteľnými vďaka filmom ako Scarface.

Hugo Boss je bezpochyby jedným z najrafinovanejších nemeckých návrhárov okuliarov pre mužov aj ženy. Tieto štýlové okuliare skvele doplnia váš look na každom kroku a zaručene pritiahnu pozornosť celého okolia!

Okuliare značky Polaroid kombinujú hravé a moderné tvary s pohodlím a technickou prepracovanosťou. Ako názov napovedá, okuliare tejto značky sú polarizované a snažia sa ponúknuť optimálnu ochranu zraku. Nájdite si v našom výbere svojho favorita!

Známy módny návrhár Tommy Hilfiger priniesol okrem iného aj vlastnú sériu okuliarov, ktorá sa skvele hodí na každodenné nosenie. Či už máte radi akýkoľvek tvar okuliarov, Tommyho štýl nesklame a zaručene pôjdete s dobou!

Či už hľadáte okuliare na každodenné nosenie alebo potrebujete niečo extravagantnejšie, máme pre vás Crullé okuliare. K dispozícii v mnohých rôznych tvaroch a farbách. Okuliare Crullé sú štýlové, odolné, majú nízku cenu, tak prečo si vybrať iba jedny?