Dioptrické okuliare - Carrera, Crullé, Hugo Boss, Ray-Ban, Marc Jacobs

Ray-Ban je americká značka, ktorá vyrobila svoje prvé okuliare v roku 1936. Od tej doby sa presadila na trhu so svojou sériou elegantných a nadčasových produktov, akými sú napr. klasické okuliare Wayfarer alebo Aviator. Odhaľte svoj štýl. Okuliare Ray-Ban vás zaručene nesklamú!

Ste originálny a nekonvenčný? Nechajte za seba hovoriť štýlové okuliare a urobte odvážny krok vpred práve s dizajnovými okuliarmi Carrera. Známa talianská značka ponúka osobité okuliare, medzi ktorými si vyberiete, či už máte radi obdĺžnikové, okrúhle alebo štvorcové tvary. Okuliare Carrera sú veľmi obľúbené aj medzi celebritami a stali sa nesmrteľnými vďaka filmom ako Scarface.

Hugo Boss je bezpochyby jedným z najrafinovanejších nemeckých návrhárov okuliarov pre mužov aj ženy. Tieto štýlové okuliare skvele doplnia váš look na každom kroku a zaručene pritiahnu pozornosť celého okolia!

Vďaka štýlovému dizajnu okuliarov je Marc Jacobs renomovanou značkou na poli módneho priemyslu. Z našej širokej selekcie okuliarov Marc Jacobs si vyberie zaručene každý, či už máte radšej obdĺžnikový, okrúhly alebo mačací štýl. So šik dizajnom okuliarov Marc Jacobs jednoducho neurobíte chybu!

Či už hľadáte okuliare na každodenné nosenie alebo potrebujete niečo extravagantnejšie, máme pre vás Crullé okuliare. K dispozícii v mnohých rôznych tvaroch a farbách. Okuliare Crullé sú štýlové, odolné, majú nízku cenu, tak prečo si vybrať iba jedny?