Focus Dailies Toric (30 šošoviek)

18.19 €
Skladom
Kedy odošleme? Streda 21.4. Today zvoľte parametre

Ceny poštovného

Zásilkovna
1–2 dni 1.39 €
Slovenská Pošta
1–2 dni 2.49 €
Remax / GLS
1–2 dni 1.99 €
18.19 €
Darček zdarma v cene až 15.99 € k objednávke nad 60.00 €

Kontaktné šošovky Focus Dailies Toric

Focus Dailies Toric od spoločnosti Alcon sú torické jednodenné kontaktné šošovky pre osoby s astigmatizmom. Vysoký obsah vody (69 %) a vysoká priepustnosť kyslíka Focus Dailies Toric zaručujú pohodlie počas celého dňa.

Na výrobu Focus Dailies Toric sa využíva veľmi biokompatibilný materiál Nelfilcon A na báze polyvinylového alkoholu PVA, ktorý je špeciálne spracovaný pre potreby jednodenných šošoviek. Nová technológia LightStreamTM využívajúca na opracovanie okrajov šošovky svetlo spôsobuje, že sú okraje ideálne hladké.

Vlastnosti
Výrobca: Alcon
BC: 8.60
DIA: 14.20
Obsah balenia: 30 šošoviek
Za ako dlho vymeniť: 1 deň
Exspirácia: 12 mesiacov a viac
Priepustnosť O2: 26 Dk/t
Množstvo vody: 69%
Názov produktu: Focus Dailies Toric
Cylindr: od -0.75 do -1.50
Dioptrie: od -8.00 do +4.00
Materiál: Nelfilcon A
Spanie so šošovkami: Nie
UV ochrana: Nie

Recenzie

Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

Komentáre (1)

Máte nejaké otázky?

Dostupnosť

Petra

Dobrý deň mala by som záujem o toricke šošovky avšak vybrané parametre , kt. Potrebujem nie sú už dlhšie k dispozícii ide konkrétne o cylinder -0.75 a dioptria -0.75 . Viete mi prosím povedať či budú ešte k dispozícii prípadne kedy ? Ide o tento typ šošoviek Focus Dailies Toric (30 šošoviek) 18.19 €

Odpoveď

info@alensa.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Výroba týchto kontakných šošoviek je ukončená. Preto budete musieť nájsť vhodnú alternatívu. Z jednodenných tórických kotaktných šošoviek by Vám mohli vyhovovať kontaktné šošovky Daily Disposable Toric, ktoré majú rovnaké veľkostné parametre. Materiál šošoviek je taktiež hydrogélový, ale je z iného typu ako šošovky Focus Dailies Toric. Ďalšou alternatívou by mohli byť šoošovky Clariti 1 day Toric, ktoré majú o 0,1 mm väčší priemer, ale typ hydrogélového materiálu je taktiež iný. Bohužiaľ Vám takto na ďiaľku nedokážeme zaručit, že Vám šošovky sadnú, pretože každú zmenu vnímá každý užívateľ veľmi individuálne. Správne by ste si mali nový typ kontaktných šošoviek nechať odborne aplikovať u očného špecialistu. Vyhnete sa tak nevhodnej investíci, ktorým by sa nákup na internete mohol stať. Pretože už máte v nosení kontaktných šošoviek prax, môžeme Vám ponúknuť ešte 14-denné kontaktné šošovky TopVue Premium for Astigmatism, ktoré majú rovnaké veľkostné parametre, ale sú zo silikón-hydrogélového materiálu, ktorý sa vyznačuje vysokou priepustnosťou kyslíka. Pri tejto značke naviac funguje služba Garancie vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám kontaktné šošovky z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete službu využiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pokiaľ by ste mali ďalšie otázky, napíšte nám. Zatiaľ Vám prajeme pekný deň.