FreshLook Colors Blue - dioptrické (2 šošovky)

16.29 €
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Pondelok 27.9. Pondelok 27.9. Pondelok 27.9. Order stock info: In stock, ready to be dispatched zvoľte parametre
  Skladom
  Pridať k objednávke
  8,89 €

  Ceny poštovného

  Zásilkovna
  1-2 dni 1.39 €
  Slovenská Pošta
  1-2 dni 2.49 €
  Zásilkovna / Remax
  1-2 dni 1.99 €
  16.29 €
  Tiež sa vám môže páčiť
  Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €
  FreshLook Colors Blue - dioptrické (2 šošovky)

  Dioptrické farebné kontaktné šošovky

  Dioptrické farebné kontaktné šošovky sú kozmetické šošovky, ktoré zároveň korigujú zrak. Korekčné šošovky predpisuje očný lekár alebo optometrista, ktorý zmeria všetky potrebné parametre, predovšetkým dioptrickú hodnotu pro obe oči. Predpis obsahuje všetky parametre, vrátane hodnôt dioptrií každej šošovky (pre obe oči). Aj pri objednávaní dioptrických farebných šošoviek preto potrebujete vedieť svoje predpísané parametre.

  O Freshlook Colors

  FreshLook Colors sú farebné hydrogélové, kontaktné šošovky, ktoré prekryjú tmavší odtieň dúhovky. Výsledný odtieň šošoviek potom závisí aj na prirodzenom odtiene očí. Šošovky sú dostupné v šiestich odtieňoch, obsahujú UV filter a indikátor rubu-líca pre jednoduchšiu manipuláciu. Balenie obsahuje 2 šošovky s mesačnou periódou výmeny.

  Vlastnosti
  Farba: Modrá
  Výrobca: Alcon
  DIA: 14.50
  BC: 8.60
  Obsah balenia: 2 šošovky
  Exspirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 20 Dk/t
  Za ako dlho vymeniť: 30 dní
  Množstvo vody: 55%
  Názov produktu: FreshLook Colors
  Dioptrie: od -8.00 do +6.00
  Spanie so šošovkami: Nie
  Materiál: Phemfilcon A
  UV ochrana: Áno
  Tiež sa vám môže páčiť

  Všetky varianty tohto produktu:

  Recenzie

  Tento produkt zatiaľ nemá veľa recenzií

  Komentáre (1)

  Máte nejaké otázky?

  Zdenka Miklošova

  Chcem sa opitat na používanie kontaktných šošoviek, na to správne používanie,, potrebujem aj roztok alebo sa to použi a aj bez,, a ak áno tak ako sa to dava keď mi prídu ma. Ich dat do roztoku alebo hneď môžem aplikovať do oka vďaka 6

  Odpoveď

  info@alensa.sk

  Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Toto sú dioptrické kontaktné šošovky s periódou výmeny 30 dní. Po tejto dobe je nutné šošovky vyhodiť. Po otvorení blistra sú šošovky pripravené na nosenie. Môžete ich nosiť celý deň alebo len pár hodín. Kontaktné šošovky nie sú určené na nosenie počas spánku. Vždy pred spaním sa musia kontaktné šošovky z očí vybrať. Po vybratí sa musia šošovky opatrne mechanicky očistiť a opláchnuť univerzálnym roztokom. Takto ošetrené šošovky sa uložia do puzdra s čerstvou dávkou univerzálneho roztoku. Ráno sú šošovky opäť pripravené na nosenie. Roztok, teda budete potrebovať na čistenie a uchovávanie šošoviek. Pekný deň.