FreshLook Colors Green - dioptrické (2 šošovky)

16.29 €
93% odporúčaní
Skladom
Farba
  Kedy odošleme? Štvrtok 21.10. Stock day info: Today 21. október Stock day info: Ready to be sent Stock day info: Today 21. október zvoľte parametre
  Skladom
  Pridať k objednávke
  8.89 €

  Ceny poštovného

  Zásilkovna
  1-2 dni 1.39 €
  Slovenská Pošta
  1-2 dni 2.49 €
  Zásilkovna / Remax
  1-2 dni 1.99 €
  16.29 €
  Darček zdarma v cene až 7.58 € k objednávke nad 60.00 €
  FreshLook Colors Green - dioptrické (2 šošovky)

  Dioptrické farebné kontaktné šošovky

  Dioptrické farebné kontaktné šošovky sú kozmetické šošovky, ktoré zároveň korigujú zrak. Korekčné šošovky predpisuje očný lekár alebo optometrista, ktorý zmeria všetky potrebné parametre, predovšetkým dioptrickú hodnotu pro obe oči. Predpis obsahuje všetky parametre, vrátane hodnôt dioptrií každej šošovky (pre obe oči). Aj pri objednávaní dioptrických farebných šošoviek preto potrebujete vedieť svoje predpísané parametre.

  O Freshlook Colors

  FreshLook Colors sú farebné hydrogélové, kontaktné šošovky, ktoré prekryjú tmavší odtieň dúhovky. Výsledný odtieň šošoviek potom závisí aj na prirodzenom odtiene očí. Šošovky sú dostupné v šiestich odtieňoch, obsahujú UV filter a indikátor rubu-líca pre jednoduchšiu manipuláciu. Balenie obsahuje 2 šošovky s mesačnou periódou výmeny.

  Vlastnosti
  Farba: Zelená
  Výrobca: Alcon
  DIA: 14.50
  BC: 8.60
  Obsah balenia: 2 šošovky
  Exspirácia: 12 mesiacov a viac
  Priepustnosť O2: 20 Dk/t
  Za ako dlho vymeniť: 30 dní
  Množstvo vody: 55%
  Názov produktu: FreshLook Colors
  Dioptrie: od -8.00 do +6.00
  Spanie so šošovkami: Nie
  Materiál: Phemfilcon A
  UV ochrana: Áno

  Všetky varianty tohto produktu:

  Recenzie

  93%
  119 našich zákazníkov odporúča tento produkt.

  Komentáre (1)

  Máte nejaké otázky?

  Eva

  Dobrý deň...chcela by som poprosiť o radu... Mám hnedé oči a chcela by som ich mať jasno zelené...prirodzene na pohľad...dá sa to docieliť... Za odpoveď ďakujem...

  Odpoveď

  info@alensa.sk

  Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Farebný efekt týchto kontaktných šošoviek býva individuálny v závislosti práve na prirodzenej farbe očí. Pokiaľ s farebnými šošovkami nemáte skúsenosti, možno by pre Vás mohla byť zaujímavá jednodňová alternatíva kontaktných šošoviek TopVue Color - Fresh green, pri ktorých funguje služba Garancia vrátenia peňazí. Pokiaľ by Vám efekt šošoviek nevyhovoval, môžete zvyšok balenia vrátiť a neprídete tak o vloženú investíciu. Pekný deň.