Money-back Guarantee TOTAL30

Vyskúšajte TOTAL30 - ak Vám nebudú vyhovovať, vrátime Vám peniaze

Najväčšie výhody kontaktných šošoviek TOTAL30 sú:

  • Jedinečný spôsob výroby, ktorý spája silikón-hydrogélový materiál s vysokou priepustnosťou kyslíka - priamo v jadre šošovky - s hydrogélovým materiálom s vysokým obsahom vody - po celom povrchu kontaktnej šošovky.
  • CELLIGENT Technológia je inovatívna technológia, ktorá je inšpirovaná biológiou a napodobňuje povrch ľudského oka. Táto technológia spája biomimetický povrch a jedinečné zloženie šošovky. Vďaka tomu je povrch šošovky odolný voči baktériam a lipidovým nánosom. Zároveň si šošovka po celý deň udrží svoju mieru zvlhčenia, a tak zostáva jemná a príjemná na nosenie.
  • TOTAL30 kontaktné šošovky majú prvotriedny UV filter a blokujú 90% UVA a 99% UVB lúčov. Zároveň eliminujú zhruba 34% vysoko energetického viditeľného svetla s vlnovou dĺžkou 380-450 nm.

Ako využiť Garanciu vrátenia peňazí?

Total30 contact lenses

   

       Kontaktné šošovky TOTAL30® sú zdravotníckym prostriedkom určeným na korekciu zraku. Pečlivo si prečítajte Návod k použitiu a informácie, ktoré sa vzťahujú k bezpečnému používaniu kontaktných šošoviek. Kontaktné šošovky s UV filtrom nenahradzujú slnečné okuliare, pretože nezakrývajú celé oko.