Jednodenné šošovky - CooperVision, MyDay

Jednodenné kontaktné šošovky sú určené na jednorazové použitie, a preto nepotrebujú čistiaci roztok. Po použití ich jednoducho vyhodíte a vďaka tomu, že šošovky používate len raz, riziko ich znečistenia spôsobujúce rozmazané videnie a diskomfort je takmer nulové. Každý deň si tak s novým párom šošoviek môžete užívať svieže a jasné videnie. Jednodenné kontaktné šošovky sa tiež skvele hodia na bežné nosenie, na šport alebo ak radi striedate okuliare a kontaktné šošovky. Jednodenné šošovky sú stále obľúbenejšie aj vďaka znižujúcim sa cenám.

CooperVision je jedným z popredných svetových výrobcov kontaktných šošoviek a príslušenstva. Vo svojom portfóliu ponúka jednodenné, dvojtýždňové a mesačné kontaktné šošovky, a tiež roztoky a kvapky na zvlhčenie očí. Táto spoločnosť sa drží už vyše 30 rokov na prednej línii vývoja kontaktných šošoviek a na ich výrobu používa len tie najmodernejšie technológie.

MyDay daily disposable sú jednodenné silikón-hydrogélové šošovky od spoločnosti CooperVision, vyrábané s pomocou technológie Smart Silicone™, ktorá kombinuje klasický hydrogélový materiál so silikón-hydrogélom. Výsledkom je sieť mikroskopických kanálikov, ktorá oku zaisťuje dostatočný prísun kyslíka. Tieto šošovky v sebe spájajú všetko, čo očakávate od kvalitných jednodenných šošoviek: celodenný komfort, jednoduché nasadzovanie a vyberanie, a vysokú priedušnosť.