Kid Rider KID47 Blue

Detské

Ďalšie rozmery
100 mm
31 mm 40 mm
Skladom
Kedy odošleme: Piatok 9.6.
Darček zdarma v cene až 9.98 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
23.20 € 17.90 € Zľava -23%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 23.20 €

O značke Kid Rider

Kid Rider je značka do ktorej idete, ak hľadáte štýlové, pohodlné, spoľahlivé a ochranné okuliare pre Vaše deti. Nájdite perfektný pár s oválnymi alebo obdĺžnikovými tvarmi a nechajte svoje deti vybrať si z nášho veľkého výberu hravých farieb.


O týchto okuliaroch

Dizajn je oválny, čím sa skvele hodí k obdĺžníkovej, hranatej a trojuholníkovej tvári. Rámy sú modrej farby, čo je farba hodiaca ľuďom preferujúcim klasický štýl. Sklá sú striebornej farby, znižujú jas a zlepšujú farebné rozlíšenie. Sklá sú pokryté zrkadľujúcou vrstvou, ktorá napomáha Vášmu videniu zjemnením v ostrých svetelných podmienkach. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.