Kid Rider KID49 Blue

Detské
Ďalšie rozmery
100 mm
29 mm 56 mm
Skladom
Kedy odošleme: Pondelok 29.11.
Darček zdarma v cene až 7.65 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Zľava -26% 15.90 € 21.49 €

O značke Kid Rider

Kid Rider je značka do ktorej idete, ak hľadáte štýlové, pohodlné, spoľahlivé a ochranné okuliare pre Vaše deti. Nájdite perfektný pár s oválnymi alebo obdĺžnikovými tvarmi a nechajte svoje deti vybrať si z nášho veľkého výberu hravých farieb.


O týchto okuliaroch

Dizajn je oválny, čím sa skvele hodí k obdĺžníkovej, hranatej a trojuholníkovej tvári. Rámy sú modrej farby, čo je farba hodiaca ľuďom preferujúcim klasický štýl. Sklá sú striebornej farby, znižujú jas a zlepšujú farebné rozlíšenie. Sklá sú pokryté zrkadľujúcou vrstvou, ktorá napomáha Vášmu videniu zjemnením v ostrých svetelných podmienkach. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.