Komono Alexa S7302 Dirty Orange

Dámske
Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
136 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
145 mm
38 mm 54 mm
Skladom
Kedy odošleme: Utorok 21.3.
Darček zdarma v cene až 10.38 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
98.37 € 74.90 € Zľava -24%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 98.37 €

O značke Komono

Komono je nová belgická značka, ktorá navrhuje minimalistické a elegantné okuliare. Ich modely sú v čele trendov slnečných a dioptrických okuliaroch. Pre inšpiráciu sa pozrite na ich sociálne siete.


O týchto okuliaroch

Tento tvar je známy ako mačací alebo Cat Eye a perfektne sedí oválnej a obdĺžnikovej tvári. Farba rámov je priesvitná, ktorá je momentálne horúcim trendom a hodí sa k akémukoľvek odtieňu pokožky a outfitu. Oranžová farba rámov necháva vyniknúť modrú farbu očí. Farba skiel je oranžová, zdôrazňuje vnímanie hĺbky a zlepšuje kontrast. Modrá farba skiel je ideálna pre zníženie celkového jasu. Tieto okuliare majú gradientné sklá, čo znamená, že sú na vrchu tmavšie a na spodnej časti prechádzajú postupne do svetlejšieho prevedenia. Nielenže je tento efekt trendový a štýlový, ale je tiež vhodný na šoférovanie, nakoľko umožňuje jasnejší výhľad zdola a zároveň znižuje slnečné oslnenie zhora. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.