
Lacoste L790S-615
Všetky varianty tohto produktu:
Tiež sa vám môže páčiť
O značke Lacoste
Ani nie je potrebné predstavovať túto legendárnu francúzsku značku, pôvodne určenú pre tenistov. Ak, rovnako ako my, snívate o nosení loga zeleného krokodíla Lacoste, ďalej už nemusíte hľadať. Vybrali sme pre vás tie najlepšie štvorcové, pilot alebo okrúhle modely.
O týchto okuliaroch
Tvar rámov je hranatý, čím sa zvlášť hodí pre ľudí s okrúhlou, diamantovou a oválnou tvárou. Farba rámov je červená, ktorá sa hodí väčšine štýlom, dokým Vám nevadí byť stredobodom pozornosti! Sklá sú hnedej farby. Je to najčastejšia farba slnečných okuliarov, pretože sú veľmi vhodné do akýchkoľvej svetelných podmienok. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Chcete zistiť, či Vám okuliare sedia? Vyskúšajte si ich pomocou nášho virtuálneho zrkadla.Originálne produkty
Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.