Montblanc MB0104S 004

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
145 mm
Ďalšie rozmery
15 mm
125 mm
43 mm 62 mm
Skladom
Kedy odošleme: Štvrtok 7.3.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
275.39 € 203.90 € Zľava -26%
Nejvýhodnejšia cena za kus za posledných 30 dní: 275.39 €

O značke Montblanc

Montblanc je značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa od začiatku zameriavala na jemné, remeselné spracovanie a časom overený design. Táto filozofia sa odráža aj v okuliaroch Montblanc. Presvedčením značky Montblanc je, že výrobok by mal zostať s nositeľom počas celého jeho života. Montblanc sa snaží o inováciu a vývoj, pričom si zachováva vysokú kvalitu, ktorou je známy. Okuliare Montblanc znamenajú sofistikovanosť, ľakosť a pohodlie.


O týchto okuliaroch

Tvar rámov je hranatý, čím sa zvlášť hodí pre ľudí s okrúhlou, diamantovou a oválnou tvárou. Farba rámov je sivá, ktorá sa hodí k väčšine štýlom, účesom a farbám pleti. Sklá sú žltej farby, čím poskytujú dostatočný jas v obmedzených svetelných podmienkach. Materiál rámov je najmä kovový, vďaka čomu dlho vydrží a poskytne Vášmu vzhľadu eleganciu a štýl. Chcete zistiť, či Vám okuliare sedia? Vyskúšajte si ich pomocou nášho virtuálneho zrkadla. Tieto rámy majú elegantný matný povrch.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.