Montblanc MB0162O 003

Dámske Pánske
Vlastnosti

Veľkosť okuliarov Akú mám veľkosť?
138 mm
Ďalšie rozmery
22 mm
145 mm
42 mm 48 mm
Skladom
Kedy odošleme: streda 24.4.
Darček zdarma v cene až 15.79 € k objednávke nad 60.00 €
Garancia originálneho pôvodu tovaru
Cena
323.90 €

O značke Montblanc

Montblanc je značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa od začiatku zameriavala na jemné, remeselné spracovanie a časom overený design. Táto filozofia sa odráža aj v okuliaroch Montblanc. Presvedčením značky Montblanc je, že výrobok by mal zostať s nositeľom počas celého jeho života. Montblanc sa snaží o inováciu a vývoj, pričom si zachováva vysokú kvalitu, ktorou je známy. Okuliare Montblanc znamenajú sofistikovanosť, ľakosť a pohodlie.


O týchto okuliaroch

Tvar týchto rámov je okrúhly, čím je ideálny pre hranatú a obdĺžnikovú tvár. Rámy majú potlač farby Havana, ktorá je moderná a sedí ku každému outfitu, účesu a každej farbe očí. Rámy sú hnedej farby, ktorá sa dokonale hodí k tmavým vlasom a je všeobecne farbou, ktorú je možné nosiť kedykoľvek. Materiál rámov je predovšetkým z ľahkého a veľmi odolného plastu. Chcete zistiť, či Vám okuliare sedia? Vyskúšajte si ich pomocou nášho virtuálneho zrkadla.

Originálne produkty

Predávame len originálne značky a produkty. Keď si objednávate okuliare na Alensa.sk, okuliare máme skladom a doručíme ich až k Vám domov v čo najkratšom čase. Naším cieľom je čo najväčšia spokojnosť našich zákazníkov. V prípade, že nie ste so zakúpeným produktom spokojní, kontaktujte náš zákaznícky servis. Budeme sa snažiť vyjsť v ústrety Vašim potrebám.