Nastavte si pripomenutie budúcej objednávky vašich šošoviek

Myslite na zdravie svojich očí a nastavte si pripomenutie objednávky kontaktných šošoviek

Prestaňte zabúdať na objednávku kontaktných šošoviek alebo príslušenstva a nastavte si "pripomenutie ďalšieho nákupu" .

Čo tým získate?

  • hlavne pokoj a slobodu, lebo už nemusíte myslieť na ďalšiu objednávku
  • už žiadne prenášanie kontaktných šošoviek, tým viac komfortu a zdravie pre vaše oči
  • pohodlie a žiadny stres z toho, že si šošovky neobjednáte včas
  • zároveň si môžete vybrať kam vám upozornenie budeme posielať

Ako zabezpečiť zdravie pre svoje oči?

Ak ešte nie ste registrovaní, stačí sa registrovať a následne si vo svojom profile nastaviť pripomienky ďalšieho nákupu .

Nastavte si, kam vám máme upozornenia posielať. Vybrať si môžete z upozornení e-mailom, SMS správou a zároveň je možné si vytvoriť aj pripomenutie do svojho kalendára. Môžete si zvoliť aj viac upozornení zároveň, najmä ak máte pocit, že často zabúdate.

Reminder guide available types

Ďalej si nastavte konkrétny Dátum pripomenutia, ktorý si vyberiete z kalendára. Ideálne si nastavte upozornenie aspoň 3 dni predtým, než vám dôjde posledné balenie kontaktných šošoviek. Postup opakujte, pokiaľ si chcete nastaviť pripomenutie treba na pol roka dopredu. Upozornenia si tak môžete nastaviť na rôzne dátumy, intervaly a typy upozornení.

Reminder guide datepicker

Nezabudnite si skontrolovať správne Kontaktné údaje. Ak sa vám nezobrazuje správny e-mail alebo telefón pre upozornenie, kliknite na položku zmeniť vedľa e-mailu alebo telefónneho čísla. Ak máte nastavenie upozornenie pomocou sms, nezabudnite do svojho profilu uložiť svoje mobilné číslo.

Reminder guide contact data

Pokiaľ je v pripomenutí ďalšieho nákupu všetko nastavené a to vrátane správnych kontaktných údajov, kliknite na tlačítko Nastaviť pripomenutie.

Reminder guide send button

Všetky svoje pripomenutia vidíte v Zozname pripomenutí

Reminder guide set reminders

Tip na záver:

Ďalším benefitom pre registrovaných užívateľov je, že si nemusíte pamätať váš posledný nákup, pretože si ho pamätáme za vás. Takže potom, čo vám príde avízo s pripomenutím ďalšieho nákupu, stačí kliknúť na Zopakovať poslednú objednávku a je to. Nemusíte si tak pamätať ani značku alebo dioptrie.